Małgorzata Rozenek prezentuje kolejny wózek Henia. Kosztował "tylko" kilka tysięcy złotych

Małgorzata Rozenek udała się w ubiegłą niedzielę na rodzinny obiad do restauracji. Przy tej okazji pochwaliła się nowym, spacerowym wózkiem swojego najmłodszego syna Henia.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chętnie publikują relacje ze swojego rodzinnego życia. Ich syn Henio to najmłodsza gwiazda Instagrama od chwili przyjścia na świat. Rodzice z dumą filmują jego codzienne poczynania i dzielą się najważniejszymi momentami z życia malca. Podczas ostatniego meczu Polaków na Euro 2020 mogliśmy zobaczyć, jak Henio stawia pierwsze kroki. Teraz przyszła kolej na pokazanie jego najnowszej "bryki".

Zobacz wideo Tadeusz Rozenek skończył 11 lat. Małgorzata pokazała, jaką niespodziankę przygotowała

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek komentuje mecz Polska-Szwecja

Małgorzata Rozenek chwali się wózkiem Henia

Małgorzata Rozenek wybrała się na niedzielny obiad z rodziną. Przy stole w jednej z warszawskich restauracji obok niej i jej męża Radosława Majdana zasiedli m.in. rodzice Małgosi, jej menedżer oraz brat Misha Kostrzewski - świeżo upieczony juror reaktywowanego przez TVP "You Can Dance". Nie zabrakło też najmłodszego członka rodziny - Henia.

Rodzinne spotkanie stało się dla "Perfekcyjnej" okazją do pochwalenia się nową spacerówką Henia. To wózek popularnej firmy Cybex. Jak Małgosia sama przyznała - z najnowszej kolekcji.

Henio ma, słuchajcie, nową brykę. Będę chciała Wam ją pokazać, bo jestem zachwycona (...). To jest wózek z najnowszej kolekcji. Zobaczcie, jak pięknie wygląda. Piękna czarna chromowana... Chromowany stelaż. I naprawdę strasznie mi się podoba to, ale kiedyś Wam na spokojnie zrobię storkę o tym wózku - zapowiedziała Małgorzata Rozenek.

Wózek Henia to model Priam "Flowers Dream Grey" z charakterystyczną bardzo dużą rozkładaną budką przeciwsłoneczną. Producent zapewnia, że ma ona ochronę UPF50+ i doskonale chroni również przed wiatrem i deszczem. Na górze budki naszyte są piękne aplikacje kwiatowe. Ten wózek spodobałby się wielu rodzicom głównie ze względu na jego wagę (tylko 12 kg) oraz fakt, że ma też przydatną funkcję szybkiego składania jedną ręką. Jedynie cena może zniechęcić. Wózek kosztuje około ośmiu tysięcy złotych.

Małgorzata RozenekTo tutaj odpoczywała Rozenek podczas wakacji w Meksyku? Cena za nocleg jest zaskakująca

Poprzednia spacerówka Henia, którą Małgorzata Rozenek również zachwalała, pochodziła z tej samej firmy i była bardzo podobna do obecnej. Jakimi funkcjami najnowsza bryka Henia przewyższa poprzednią, dowiemy się zapewne z zapowiadanego przez "Perfekcyjną" InstaStories.

Więcej o: