Dzieci Justyny Żyły doprowadziły ją do łez. Swoje emocje wylała na Instagramie

Justyna Żyła podzieliła się z fanami wzruszającym momentem. Wszystko za sprawą dzieci, które w piątek skończyły rok szkolny.

Justyna Żyła wychowuje dwójkę dzieci - 14-letniego Jakuba i 9-letnią Karolinę. Celebrytka aktywnie działa w social mediach. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami wzruszającym momentem. Wszystko przez to, że pociechy gwiazdy w piątek skończyły rok szkolny. Szczególnie dla jej syna był to szczególny dzień.

Zobacz wideo

Wzruszona Justyna Żyła dzieli się ważnym momentem na Instagramie

Kilka dni temu miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Fakt, że dzieci Justyny kończą kolejny etap w swoim życiu doprowadził ją do łez. Tym bardziej że Jakub został absolwentem szkoły podstawowej. Na opublikowanych zdjęciach widzimy piękne kompozycje kwiatowe, które Karolina i Jakub zanieśli do szkoły, aby podziękować nauczycielom. Justyna podzieliła się także świadectwami dzieci.

W opisie pod zdjęciami Żyła podziękowała nauczycielom za wsparcie w tym trudnym, naznaczonym pandemią roku szkolnym. Dodatkowo życzyła wszystkim dzieciom i nauczycielom wspaniałych wakacji.

Ostatni dzień szkoły… Wreszcie trochę odpoczynku po tym trudnym pandemicznym roku szkolnym. Dlatego chciałabym podziękować serdecznie naszym nauczycielom ze szkoły podstawowej w Wiśle, a w szczególności nauczycielom mojego syna - Kuby, za osiem lat pełnych dobrej atmosfery oraz wyrozumiałości ze strony nauczycieli, którzy starali się wspierać dzieci jak mogli. Życzę wszystkim: zarówno dzieciom, jak i nauczycielom - aby te wakacje były wspaniałą okazją na naładowanie akumulatorów na kolejny rok szkolny. Szczególne podziękowanie dla wychowawcy klasy ósmej. Dziękujemy raz jeszcze Pani Izo.
 

Dla rodziny Żyłów był to szczególny weekend. Jakub przyjął konfirmację. W kościołach ewangelickich ceremonia ta jest odpowiednikiem jednocześnie pierwszej komunii i bierzmowania. Justyna pokazała zdjęcie syna w pięknym, góralskim stroju. W opisie podziękowała wszystkim za obecność w uroczystości.

Dziękuję wszystkim gościom za pamięć i uczestnictwo w konfirmacji Kuby. To była piękna uroczystość i wspaniały czas, który nasza rodzina mogła dzielić z Wami. Dziękuję z całego serca.
 

Życzymy Kubie wielu sukcesów w dalszym etapie życia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA