Polsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak postawiła na odważną i drogą stylizację. Kosztowała ją sporą sumkę

Polsat SuperHit Festiwal za nami. Na sopockiej scenie zaprezentowało się wiele gwiazd, w tym Beata Kozidrak, która wielu zadziwiła stylizacją. Jak się okazuje, ta kosztowała ją sporą sumkę.

Zaskakująca i odważna kreacja Beaty Kozidrak, w której wystąpiła na scenie Polsat SuperHit Festiwal nie należy do najtańszych. Szczególnie, że gorset gwiazdy był wysadzany 40 tys. (!) kamieni Swarovskiego. Ile kosztowała stylizacja diwy? Wyjaśniamy.

Zobacz wideo Beata Kozidrak przechytrzyła cenzurę jednym prostym trikiem

Małgorzata Rozenek, Ewa ChodakowskaRozenek prywatnie? Chodakowska znała ją, zanim stały się sławne. "Pociła tyłek"

Polsat SuperHit Festiwal. Ile kosztowała stylizacja Beaty Kozidrak?

Podczas Polsat SuperHit Festiwal Beata Kozidrak postawiła na odważną stylizację w swoim stylu. Wokalistka pojawiła się w kusej minisukience, która przypominała body połączone z gorsetem, a "look" uzupełniła wysokimi szpilkami, dzięki czemu wyeksponowała fenomenalnie długie i zgrabne nogi.

Jak donosi "Super Express", kreacja diwy kosztowała 25 tys. złotych. Strój został uszyty na stalowych fiszbinach, a gorset, w którym się pojawiła, był wysadzany 40 tys. kamieni Swarovskiego. Stylistka wokalistki, Klaudia Gołębiowska, przekazała tabloidowi, że nad strojami Beaty Kozidrak i jej chórzystek przez dwa miesiące pracowało dziesięć osób.  

Beata KozidrakBeata Kozidrak ONS

Beata Kozidrak podczas koncertu na scenie Opery Leśnej zaprezentowała swoje największe przeboje. W czasie występu, który trwał prawie godzinę, zaskoczyła widownię po raz kolejny, zapraszając na scenę Andrzeja Pietrasa. Wokalistka nie szczędziła komplementów pod adresem byłego męża, a zarazem współzałożyciela zespołu Bajm.

Wspólnie stworzyliśmy taką legendarną grupę i dzięki Andrzejowi też jestem na tej scenie. Byliśmy razem przez wiele, wiele lat - powiedziała Kozidrak.

Małgorzata SochaSocha rzadko pokazuje rodzinne zdjęcia, ale teraz pochwaliła się bratem

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak w maju wydała w Wydawnictwie Agora autobiograficzną książkę "Beata. Gorąca krew". Opisała w niej między innymi swoje małżeństwo z Andrzejem Pietrasem, które rozpadło się w 2016 roku. W Sopocie pokazała, że nadal łączy ich przyjaźń. 

Więcej o: