Natalia Oreiro przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda "Zbuntowanego anioła" nie ma już ciemnych włosów

Natalia Oreiro jest nie do poznania! Aktorka najbardziej znana z serialu "Zbuntowany anioł" przeszła ogromną metamorfozę i została blondynką.

Natalia Oreiro nie daje o sobie zapomnieć. Aktorka prężnie prowadzi swoje media społecznościowe, ale też nie rezygnuje z kariery. Ma na swoim koncie kilkanaście ról, a także czasem występuje na muzycznej scenie. O tym mogli przekonać się jej fani z Polski, kiedy to w 2019 roku zaśpiewała podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Wówczas można było upewnić się, że od czasu "Zbuntowanego anioła" zupełnie się nie zmieniła. Dziś już ten wizerunek jest nieaktualny. Natalia Oreiro postawiła na spektakularną metamorfozę.

Gabriela Sari ze 'Zbuntowanego anioła'"Zbuntowany anioł". 20 lat temu zagrała Glorię. Jak się zmieniła? Jest matką i malarką

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Natalia Oreiro ze "Zbuntowanego anioła" przeszła spektakularną metamorfozę

Natalia Oreiro zyskała światową popularność dzięki serialowi "Zbuntowany anioł", w którym wcielała się w Milagros. Telenowela licząca 270 odcinków była emitowana w ponad 80 krajach i biła rekordy popularności. Produkcja była dla Oreiro trampoliną do kariery nie tylko aktorskiej, ale też muzycznej. 

Oreiro sprzedała 11 milionów płyt i ma na swoim koncie sześć tras koncertowych. Mimo sporego sukcesu i w branży muzycznej nie chciała rezygnować z aktorstwa i łączyła koncertowanie z pracą na planie kolejnych filmów i seriali. Oprócz tego bierze udział w różnego rodzaju sesjach zdjęciowych, a efektami dzieli się na instagramowym profilu. Tam też zaprezentowała swoją nową fryzurę. Zmiana jest ogromna. Natalia została blondynką!

Choć zdjęcia są z profesjonalnej sesji, to jej fryzura nie wygląda jak element charakteryzacji, np. peruka. Aktorka obecnie pracuje nad filmem "Santa Evita". Specjalnie dla tej roli zmieniła kolor włosów.

 

Natalia Oreiro - życie prywatne

W 2000 roku Natalia Oreiro poznała Ricardo Mollo, wokalistę i gitarzystę argentyńskiej formacji rockowej - Divididos. Już rok później zostali małżeństwem, a ich ślub był jednym z najgłośniejszych wydarzeń latynoskiego show-biznesu tamtych lat. Związek pary budził spore kontrowersje, a to z powodu dużej różnicy wieku, która ich dzieli - 20 lat. W 2012 roku na świat przyszedł syn Natalii i Ricardo - Merlin Mollo Oreiro. 

Natalia OreiroPolka na TikToku do złudzenia przypomina Natalię Oreiro: Jak ze "Zbuntowanego anioła"

Więcej o: