Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! Podobna do sławnego taty?

Anna Lewandowska coraz chętniej udostępnia zdjęcia swoich dzieci. Teraz pokazała, jak spędza z nimi wolny czas. Na fotografii widać twarz Klary.

Anna Lewandowska odpoczywa ze swoim mężem Robertem Lewandowskim po porażce polskiej reprezentacji na Euro 2020. Choć polska drużyna odpadła z turnieju już na pierwszym etapie, to wydaje się, że Lewandowscy są już z tym faktem pogodzeni. Podczas wypoczynku towarzyszą im dzieci, które Lewandowska coraz chętniej pokazuje za pośrednictwem Instagrama. 

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Spears Britney i Kevin FederlineByły mąż Spears reaguje na zeznania gwiazdy. Wydał oświadczenie

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska dodała na Instagram relację, na której pokazała, jak bawi się z córkami. Na ujęciu z góry widać twarz Klary. Mimo że zdjęcia dzieci na profilu dumnej mamy pojawiają się dość często, to na próżno szukać dokładnych rysów twarzy córek - mają zazwyczaj zasłoniętą twarz lub pozują z profilu. 

Anna Lewandowska i KlaraAnna Lewandowska i Klara fot. Instagram @annalewandowskahpba

Co wiemy o Klarze Lewandowskiej? Pociecha piłkarza jest znakomicie wygimnastykowana, ma już ponoć grać na pianinie oraz uczy się władać niemieckim, francuskim i angielskim. Ostatnio jej mama podzieliła się też informacją, że mała wykazuje całkiem spore zainteresowanie chemią. A jakby tego było mało - robi świetne zdjęcia swojemu tacie

Lewandowska ochoczo relacjonuje na Instagramie swój odpoczynek z mężem po Euro 2020. W ostatnim czasie duże poruszenie wywołał strój kąpielowy, w którym trenerka pozowała do jednego ze zdjęć z podróży. Białe bikini choć wydawało się niepozorne, to jest kosztowne. Na zdjęciach ze sklepu internetowego można zauważyć, że lamówka, którą wykończone jest bikini, jest ozdobiona charakterystyczną dla marki Burberry kratą. Za strój Lewandowskiej trzeba zapłacić 340 euro, czyli 1660 złotych.

Ania Bardowska, Grzegorz BardowskiBardowscy na randce. Oboje eleganccy, ale uwagę zwraca spódnica rolniczki

ZOBACZ TEŻ: Monika Richardson zabrała ukochanego na salony. Zapozowali razem dla fotoreporterów

Więcej o: