Monika Richardson zabrała ukochanego na salony. Zapozowali razem dla fotoreporterów

Monika Richardson pojawiła się ze swoim ukochanym Konradem Wojterkowskim na dobroczynnym pokazie dla dzieci "Gwiazdy Dzieciom".

Monika Richardson (jeszcze niedawno Zamachowska) od kilku tygodni spotyka się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Para poznała się podczas wywiadu dla tygodnika "Wprost" i jak przyznał sam milioner, ich związek szybko się rozwija. Dziennikarka była bardzo ostrożna w komentowaniu nowej relacji, ale w końcu postanowiła pochwalić się swoim szczęściem. 27 czerwca pojawiła się wspólnie z ukochanym na dobroczynnym pokazie dla dzieci "Gwiazdy Dzieciom".

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Lara Gessler, Piotr SzelągLara Gessler chwali się tarasem. "Dużo kwiatów i piękne meble"

Monika Richardson z ukochanym na dobroczynnym pokazie dla dzieci

Na zdjęciach fotoreporterów widzimy parę ubraną na sportowo. Richardson zdecydowała się na jasny zestaw, który dopełniła niebieskimi trampkami i beżową torebką, a Wojterkowski postawił na biały t-shirt, spodnie i mokasyny. To nie jedna stylizacja dziennikarki tego dnia - podczas pokazu mody zachwyciła szykiem i elegancją.

Monika Richardson, Konrad WojterkowskiMonika Richardson, Konrad Wojterkowski fot. AKPA

Pokaz charytatywny "Gwiazdy Dzieciom" odbył się 27 czerwca. Jest to coroczna impreza organizowana w Grodzisku Mazowieckim. Znane osoby pojawiają się na wybiegu w towarzystwie dzieci z potrzebujących rodzin. Celem wydarzenia jest zapewnienie maluchom nowych ubrań, a także wyjazdu na upragnione wakacje. Pokaz mody co roku odbywa się w wyjątkowej scenerii malowniczych Stawów Walczewskiego. W tym roku do Grodziska Mazowieckiego dotarły: Aleksandra Radwan, Paulla, Katarzyna Ptasińska, Joanna Moro, Karolina Pilarczyk, Ewelina Ruckgaber, Karolina Motylewska, Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Emma Giegżno, Eliza Gwiazda i wielu innych. 

Ania Bardowska, Grzegorz BardowskiBardowscy na randce. Oboje eleganccy, ale uwagę zwraca spódnica rolniczki

Kim jest nowy partner Moniki Richardson?

Konrad Wojterkowski jest przedsiębiorcą, producentem filmowym oraz właścicielem Grupy #BeReady. W rozmowie z Richardson przyznał, że ma milionowe długi. Jest zaangażowany w sprawy społeczne. Broni kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji "Kocham. Szanuję - Nie biję". Z pierwszego małżeństwa ma 18-letniego syna.

Więcej o: