Anna Dereszowska z dziećmi i partnerem. "Nudy nie ma". Aktorka wygląda kwitnąco, widać już ciążowe kształty

Anna Dereszowska pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Wiodać, że humory dopisują.

Anna Dereszowska na InstaStories pokazała zdjęcia, na których widać, jak spędza czas z bliskimi. Dzieciaki są już naprawdę duże. Widać też, jak zmienia się też ciało aktorki. 

Anna Dereszowska z partneremDereszowska pokazała partnera! Pomaga jej w budowie domu na Mazurach

Zobacz wideo Anna Dereszowska intensywnie trenuje z wykorzystaniem taśm TRX i piłki

Anna Dereszowska z dziećmi i partnerem: Nudy nie ma. Aktorka wygląda kwitnąco

Anna Dereszowska niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Gwiazda do tej pory wychowywała dwójkę dzieci - 13-letnią córkę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także 6-letniego syna, którego ojcem jest obecny partner Dereszowskiej, Daniel Duniak. Aktorka chętnie zamieszcza na Instagramie relacje i zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Dba jednak o prywatność pociech i stara się nie pokazywać ich twarzy. Do niedawna nie publikowała też zdjęć z ukochanym. Teraz jednak chętnie z nim pozuje. Na InstaStories aktorki pojawiły się też kadry, na których możemy zobaczyć, jak Dereszowska bawi się z rodziną. Widać, że aktorka aktywnie spędza czas. Ćwiczy i odbija z dziećmi piłkę. Jak sama przyznaje w podpisie na jednym ze zdjęć: Nudy nie ma. 

Na fotografiach (te znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu) widać, że aktorka wygląda kwitnąco, a ciąża jej służy. Gwiazda nie ukrywa też swoich ciążowych kształtów i nie zasłania brzucha. 

Anna Dereszowska na wakacjachAnna Dereszowska na wakacjach Fot Instagram/ dereszowska

Anna DereszowskaAnna Dereszowska pokazała twarz syna. Maks jest już naprawdę duży

ZOBACZ TEŻ: Anna Dereszowska buduje nowy dom. Chce uciec z miasta. Zapozowała z partnerem na tle budynku

POLECAMY: Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarce i ironizuje: Rodziłyście normalnie? Ja przez gardło. W komentarzach burza

Więcej o: