Elegancka Richardson i stylowa Paulla na dobroczynnym pokazie. Spójrzcie jednak na Narożną. Nie jesteśmy fanami tej kreacji

Na corocznej imprezie w Grodzisku Mazowieckim pojawiła się m.in. Paulla, Joanna Moro, Magdalena Narożna czy Izabela Trojanowska. Nie wszystkie stylizacje można zaliczyć do udanych.

27 czerwca odbył się pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom. Jest to coroczna impreza organizowana w Grodzisku Mazowieckim. Znane osoby pojawiają się na wybiegu w towarzystwie dzieci z potrzebujących rodzin. Celem wydarzenie jest zapewnienie maluchom nowych ubrań, a także wyjazdu na upragnione wakacje. Pokaz mody co roku odbywa się w wyjątkowej scenerii malowniczych Stawów Walczewskiego.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Andrzej Piaseczny, ManeskinAndrzej Piaseczny komentuje pocałunek muzyków z Maneskin. Apeluje do Czarnka

Elegancka Richardson i stylowa Paulla na dobroczynnym pokazie Gwiazdy Dzieciom

W tym roku do Grodziska Mazowieckiego dotarły: Aleksandra Radwan, Paulla, Katarzyna Ptasińska, Joanna Moro, Karolina Pilarczyk, Ewelina Ruckgaber, Joanna Moro, Karolina Motylewska, Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Emma Giegżno, Eliza Gwiazda i wielu innych. Nie zabrakło również Magdy Narożnej, która pojawiła się nie tylko na wybiegu, ale także w roli piosenkarki wykonując swoje znane przeboje. 

Podczas całego wydarzenia gwiazdy kilkukrotnie się przebierały. Nie sposób było jednak nie zauważyć dwóch z nich. Paulla i Monika Richardson w każdej stylizacji prezentowały się zjawiskowo - od obu pań nie można było oderwać wzroku. Rewelacyjnie prezentowała się również Izabela Trojanowska, którą mogliśmy podziwiać w damskim, granatowym garniturze. Mniej udane stylizacje należały do Magdaleny Narożnej - suknie, które miała na sobie, nie komplementowały atutów gwiazdy disco-polo. 

Stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Która z nich podoba wam się najbardziej? 

Monika Richardson, Tom MalcolmSyn Richardson o zespole Aspergera. "Strasznie dziwnie się zachowywałem"

ZOBACZ TEŻ: Justyna Steczkowska wraca do "The Voice of Poland". Doda w fotelu obok niej? Mówi o konflikcie sprzed lat [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: