SuperHit Festiwal 2021. Maciej Dowbor ogłosił kolejną uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami". Doskonale ją znacie

Podczas drugiego dnia festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2021 Maciej Dowbor ogłosił, kogo zobaczymy w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Drugiego dnia podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 widzowie i publiczność sopockiej Opery Leśnej mogli posłuchać występów wielu wyśmienitych artystów. Duże emocje wzbudził występ Michała Szpaka, który w przejmujący sposób wykonał utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Publiczność szalała, kiedy na scenie pojawiły się Viki Gabor i Kayah, była też pod wrażeniem występu sanah. Emocji zapewnił też Maciej Dowbor, który ogłosił, kogo zobaczymy w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Nowa uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" 

Jesienią w Polsacie rusza 12. edycja "Tańca z Gwiazdami". Polsat powoli ogłasza, kogo zobaczymy tym razem na parkiecie. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 Maciej Dowbor podał kolejne nazwisko. Okazuje się, że o Kryształową Kule walczyć będzie Magdalena Kajrowicz znana szerszej publiczności jako Kajra. Przypomnijmy, że plotki o tym, że wokalistka miała pojawić się w "Tańcu z Gwiazdami" pojawiły się już w 2018 roku. 

Kocha tańczyć, ale boi się czy sprosta zadaniu. Do tego ważne jest też zdanie męża. Już raz pod jego wpływem odmówiła i nie wystąpiła w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - mówił wówczas informator "Faktu". 

Mąż Kajry, Sławomir, także ma na swoim koncie udział w tanecznym formacie Polsatu. Tańczył u boku Magdaleny Molędy w 2016 roku. 

"Taniec z Gwiazdami". Kto jeszcze wystąpi?

Póki co wiadomo, że jesienią w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - Oliwię Bieniuk, Kingę Sawczuk, Sylwię Bombę i Denisa Urubko. Będziecie oglądać?

Więcej o: