SuperHit Festiwal 2021. Sykut-Jeżyna niczym rusałka, a Doda w złocie. Show skradła Viki Gabor

SuperHit Festiwal 2021 trwa w najlepsze. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy podczas drugiego dnia wydarzenia.

SuperHit Festiwal 2021 w tym roku obfituje w występy wielu znanych i utalentowanych gwiazd. I tak 26 czerwca na sopockiej scenie w Operze Leśnej pojawiły się takie sławy jak sanah, Justyna Steczkowska, Kayah, Viki Gabor, Doda. Widzowie i publiczność, która pojawiła się w Sopocie, posłuchają także występów Pawła Domagały, grupy Pectus, Enejm, IRA i Golec uOrkiestra. Nie zabraknie też Sławomira, Michała Szpaka czy Andrzeja Piasecznego. Fani czekają także na występ zespołu Maneskin. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie podczas festiwalu. 

Zobacz wideo Doda zaliczyła małą wpadkę podczas próby

Liroy, Mandaryna, Whitney HoustonNajwiększe wpadki w Sopocie. Pamiętacie "przełomowy" występ Mandaryny?

SuperHit Festiwal 2021. Gwiazdy dopisały 

Wydarzenie poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Maciej Dowbor, Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-JeżynaPolsat SuperHit Festiwal 2021 - Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna Wojciech Strozyk/REPORTER/ EAST News

Pogodynka jak zwykle zachwyciła piękną, balową suknią. W zielonej kreacji wyglądała niezwykle dziewczęco, niczym rusałka. Całości dopełnił delikatny makijaż i włosy układające się w piękne fale. Karolina Gilon wyglądała równie dobrze. Prezenterka postawiła na spódnicę i krótki top w neonowym odcieniu i odsłoniła umięśniony brzuch.

Bez wątpienia wrażenie zrobiła także Viki Gabior, która wystąpiła u boku Kayah. Młodziutka wokalistka wybrała niebanalną kreację w odcieniu różu. Szerokie spodnie z wysokim stanem doskonale podkreśliły jej talię. Viki wybrała też buty na niskim obcasie, a włosy spięła w wysoki kucyk. Niezwykle dziewczęco prezentowała się również sanah w kwiecistej sukience. 

Polsat SuperHit Festiwal 2021, Kaya, Viki GaborPolsat SuperHit Festiwal 2021, Kaya, Viki Gabor Piotr Matusewicz/ EAST NEWS

Doda, Polsat SuperHit Festiwal 2021Doda przybyła do Sopotu. Spójrzcie na jej walizkę. To ona!

Wiele mówiło się też o kreacji Dody. Wokalistka zapowiadała, że na scenie pojawi się w dwóch sukienkach. Pierwsza z nich, złota i mieniąca się, była kusa i podkreślała nogi wokalistki. Zobaczcie sami. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o: