Płyta Ekipy "Sezon 3" już dostępna online. Budżet projektu wynosi... półtora miliona złotych. Gdzie słuchać?

Do sklepów trafiła płyta Ekipy Friza "Sezon 3". Na debiutanckim krążku znalazło się trzynaście utworów. Gdzie słuchać albumu?

Ekipa Friza czego się nie dotknie, to zamienia się w złoto. A raczej - w kliki, popularność i pieniądze. Od marca spółka weszła na giełdę i staje się jednym z największych marketingowych hitów ostatnich lat. Po słynnych już lodach, które sięgały niebotyczną kwotę na aukcjach internetowych, przyszła kolej na karierę muzyczną. Oczekiwania są duże - budżet na promocje projektu ma wynosić nawet... półtora miliona złotych.

Zobacz wideo Wersow sześć lat temu wzięła udział w wyborach miss. Jest nie do poznania

Doda, Polsat SuperHit Festiwal 2021Doda przybyła do Sopotu. Spójrzcie na jej walizkę. To ona!

Płyta Ekipy "Sezon 3" już dostępna online

Podekscytowany Friz poinformował fanów o premierze płyty na Instagramie. Jak twierdzi, praca nad muzyką była dla niego całkowicie nowym doświadczeniem:

Zrobiliśmy sobie płytę. Byłem na maksa przerażony, jak zaczynaliśmy projekt, bo przecież nie miałem o tym najmniejszego pojęcia. I to było w tym najlepsze, możliwość spróbowania czegoś nowego. Wielkie podziękowania dla całej Ekipy za czas, serce i zaangażowanie włożone w płytę - każdy wziął ten projekt na maksa poważnie.
 

Na debiutanckim krążku Ekipy "Sezon 3" znalazło się trzynaście utworów. Krążek Ekipy powstawał od początku 2021 roku. Producentem wykonawczym jest Witold Don Czamara i Olek Jarek, a za produkcję wokalną odpowiadają: Jarosław Baran, Jakub B.R.O Birecki i Studio Architected Sound. Teksty na płytę napisali B.R.O, Cleo, Jacuś, Qry i Ekipa. Wśród gości znajduje się m.in. Roksana Węgiel, która pojawiła się w utworze "Napad na bank". Piosenka jest połączeniem rapu i popu, a jej tekst opowiada o spełnianiu marzeń i niezwracaniu uwagi na inne postronne osoby, które mogą nam w tym przeszkodzić.

 

Księżna Charlene i książę AlbertKsiężna Charlene w poważnym stanie. "Nie mieliśmy innego wyjścia"

Płyta Ekipy "Sezon 3" już dostępna online na takich serwisach streamingowych jak Spotify, Tidal czy Apple Music. Posłuchacie?

Więcej o: