Dziewięciolatek napisał wzruszający list do Roberta Lewandowskiego. Piłkarz odpowiedział. "Sprawił mi dużo radości"

Dziewięcioletni fan napisał wzruszający list do Roberta Lewandowskiego. Podziękował mu za udział polskiej reprezentacji w Euro 2020. Postawa chłopca wzruszyła internautów.

Choć przygoda polskiej reprezentacji na Euro 2020 nie była długa, to zdołała dostarczyć rodakom wiele emocji. Przypomnijmy, że najpierw Wojciech Szczęsny popełnił niefortunny ruch w meczu Polska - Słowacja i strzelił samobójczego gola. Mimo tego kolejny, zremisowany mecz z Hiszpanią dał nieco nadziei na wejście do dalszej rozgrywki. Ta jednak została rozwiana 23 czerwca, kiedy przegraliśmy ze Szwecją. Piłkarzy z tego powodu spotkał niemały hejt ze strony pseudokibiców. Są jednak tacy, którzy swoją postawą dają przykład innym. Należy do nich dziewięcioletni Kuba, który napisał list do Roberta Lewandowskiego.

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Euro 2020. Dziewięciolatek napisał piękny list do Roberta Lewandowskiego

Młody fan piłki nożnej napisał list do Lewandowskiego, w którym podziękował mu za jego wkład w mecze na Euro 2020. Dziewięcioletni Kuba poradził piłkarzowi, aby nie przejmował się krytyką pseudokibiców. 

List do Roberta Lewandowskiego. Cześć jestem Kuba mam dziewięć lat i jestem twoim wielkim fanem. Trzymałem za ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o tobie i o reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację. Nie mogę do ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na Facebooku, może do ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba.
 

List został opublikowany na profilu "Łączy nas piłka", gdzie bije rekordy popularności. W przeciągu zaledwie trzech godzin udało zdobyć mu się 60 tysięcy polubień. Wśród komentarzy czytamy:

Tak zachowuje się prawdziwy kibic.
Wzruszyłam się.
To dzieci okazują najwięcej człowieczeństwa. Brawo, Kuba.

Jedną z reakcji jest także serduszko od Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski odpowiadają 

Trenerka udostępniła list na swoim Instagramie. Robert Lewandowski również odpowiedział na list. Na swoim Facebooku podziękował chłopcu i miał dla niego radę. 

Kuba, twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem, jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno cię pozdrawiam - czytamy. 

My też jesteśmy zachwyceni listem. Kuba, niektórzy fani powinni uczyć się od Ciebie, jak być prawdziwym kibicem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.