Kiedyś Perez Hilton życzył Britney Spears śmierci. Teraz żałuje. "Nie interesowało mnie, czy kogoś krzywdzę"

Dziennikarz Perez Hilton ma wyrzuty sumienia z powodu sposobu, w jaki kiedyś traktował Britney Spears. Podczas wywiadu dla CNN zdradził, co nim wówczas kierowało.

Perez Hilton po raz kolejny zdecydował się przeprosić Britney Spears - tym razem przyznał, dlaczego w tak okrutny sposób naśmiewał się z piosenkarki. Okazuje się, że powód był błahy. 

Zobacz wideo Britney Spears odpowiada na pytania. Jej ulubiona piosenka to "Toxic"

Britney Spears, Jamie SpearsOjciec Britney Spears po raz pierwszy skomentował mocne zeznania córki o kurateli

Perez Hilton zdradził powód naśmiewania się z Britney Spears

23 czerwca Britney Spears została wysłuchana przez sąd w Los Angeles. Tematem była kuratela, pod którą jest już 13 lat. Okazało się, że od dawna chciała się uwolnić od ojca, jednak po prostu nie była w stanie tego zrobić. Osoby, które wątpiły w jej zdolności do samodzielnego decydowania o sobie, mogły wreszcie utwierdzić się z przekonaniu, że została zwyczajnie skrzywdzona i zniewolona. Teraz wspierają ją w tym, by wreszcie udało się uwolnić od toksycznego ojca. 

Do tego grona dołączył dziennikarz Perez Hilton. Celebryta od lat prowadzi popularnego w Stanach Zjednoczonych bloga plotkarskiego. W czasach załamania Britney Spears, na jego stronie regularnie pojawiały się ostre komentarze na temat piosenkarki - nazywał ją złą matką, a w 2008 roku po śmierci Heatha Ledgera, sprzedawał koszulki z napisem "Dlaczego to nie mogła być Britney?". Teraz w wywiadzie dla CNN przeprosił za wszystko.

Robiłem to, by zwrócić na siebie uwagę. Wtedy, gdy to mówiłem, nie interesowało mnie, czy robię komuś krzywdę. Teraz jednak wiem, że można zyskać uwagę w inny sposób, niż przez obrażanie, poniżanie czy wyzywanie. Wiedziałam, że to nie było dobre, ale to było jak narkotyk czy kradzież, po prostu jesteś uzależniony od takiego sposobu postępowania.

Britney Spears chce uwolnić się od kurateli ojca - zabrania on córce mieć więcej dzieciBritney Spears nie może decydować o swoim ciele. Ojciec każe jej stosować antykoncepcję

Hilton kilkukrotnie przeprosił wokalistkę i podkreślił, że docenia, że była dla niego dobra mimo wszystkiego, co powiedział. 

Zobacz też: Justin Timberlake wspiera Britney Spears. Apeluje do sądu i jej rodziny. "Pozwólcie jej żyć tak, jak chce"

Więcej o: