Kasia Dziurska przeszła metamorfozę. Pochwaliła się pięknymi zębami i nowym uśmiechem. Zmiana robi wrażenie

Kasia Dziurska pochwaliła się metemorfozą swojego uśmiechu. Wyprostowała zęby i przeszła inne zabiegi. Teraz szeroko się uśmiecha i pokazuje swoją zmianę z bliska.

Kasia Dziurska podzieliła się z fanami na Instagramie tym, jaką przeszła metamorfozę. Chodzi o jej uzębienie, które przez ostatni rok doprowadzała do perfekcji. Pokazała efekty na zdjęciach, a także porównanie swojej twarzy przed i po serii zabiegów.

Anna Lewandowska i jej 'Rachel cut'Lewandowska z Laurą na rękach. Dziewczynka odwróciła się do aparatu. "Podobna do taty"

Zobacz wideo Kasia Dziurska pokazała szybki trening z taśmami na mięśnie brzucha

Kasia Dziurska pokazała metamorfozę swoich zębów

Przede wszystkim trenerka fitness postawiła na wyprostowanie zębów. Oprócz tego przeszła inne zabiegi, które zmieniły nie tylko jej uśmiech, ale miały też wpływ na rysy twarzy.

Ubierz się w uśmiech. Jest on w jednym rozmiarze, a pasuje do wszystkich. W końcu przygotowałam dla was post, dotyczący metamorfozy moich zębów - napisała zadowolona ze swojej przemiany Kasia Dziurska.

Opowiedziała, jak zaczęła się jej przygoda z ortodontą.

Zaczęło się od zwykłej wizyty z bolącym zębem, a skończyło na najlepszej decyzji w życiu! Nigdy nie pomyślałabym, że wyprostowanie zębów tak odmieni moje życie i twarz (koniecznie zobaczcie wszystkie zdjęcia). Jako że nie miałam dużej wady zgryzu, zdecydowałam się na wyprostowanie zębów metodą nakładek, a na koniec najlepsza @m.gryszkiewicz "dopieściła" uśmiech kompozytową odbudową startych brzegów siecznych. Całe leczenie przebiegło praktycznie bezboleśnie i bardzo sprawnie, bo tylko około półtora roku! - napisała na Instagramie.
 

Bartłomiej Topa z partnerkąBartłomiej Topa na premierze filmu. Na czerwonym dywanie wspierała go partnerka

Kasia Dziurska miała problemy z bruksizmem, czyli mimowolnym zaciskaniem i zgrzytaniem zębami. Udało jej się pozbyć tej przypadłości dzięki odpowiedniemu zabiegowi.

Całość efektu końcowego dopełnił botoks na bruksizm, z którym się zmagałam. Jestem zakochana w swoim nowym uśmiechu i za to bardzo dziękuję - napisała szczęśliwa gwiazda fitnessu.

Zapytała fanów, jak podoba im się przemiana. Dodała także stare zdjęcia, gdzie widać wyraźnie inaczej zarysowaną linię żuchwy. Teraz jej rysy stały się subtelniejsze. Fani podziękowali Dziurskiej za podzielenie się historią. Napisało do niej wiele osób, które zmagają się z podobnymi problemami. Trzeba przyznać, że uśmiech trenerki robi wrażenie.

Więcej o: