Grażyna Torbicka w letniej stylizacji na branżowej imprezie. Mąż nie mógł oderwać od niej wzroku

Grażyna Torbicka i jej mąż pojawili się na premierze filmu "Miasto". Zakochani nie szczędzili sobie czułości.

24 czerwca w warszawskim kinie Luna odbyła się premiera filmu "Miasto" w reżyserii Marcina Sautera. Z zaproszenia na wydarzenie skorzystali Grażyna Torbicka i jej maż, Adam. Dziennikarka postawiła na klasyczną sukienkę, w której prezentowała się fantastycznie. Jej mąż nie spuszczał z niej oka.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Justyna PochankeJustyna Pochanke rok temu odeszła z pracy w TVN. Co teraz robi? Wyjechała z Polski

Grażyna Torbicka wpatrzona w ukochanego. Para brylowała na imprezie

Grażyna i Adam Torbiccy poznali się na początku lat 80. Para spotkała się po raz pierwszy, kiedy ona przez przypadek trafiła do jego gabinetu lekarskiego na badania potrzebne do egzaminu na prawo jazdy. Z czasem kardiolog i dziennikarka zaczęli się spotykać, a w 1981 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Grażyna i Adam są razem już od 40 lat, a na czwartkowej imprezie wyglądali, jakby niedawno się w sobie zakochali.

Zobacz też: Grażyna Torbicka przyłapana w warzywniaku. Nawet z siatkami wygląda jak na czerwonym dywanie. Patrzymy też na sportowe buty

Podczas imprezy prezenterka postawiła na czarną sukienkę do łydek i sandały tego samego koloru. Adam Torbicki włożył niebieski garnitur i jasną koszulę. Para spacerowała za rękę i głęboko patrzyła sobie w oczy. Zdjęcia możecie zobaczyć w galerii nad tekstem. 

Poza Torbickimi, na warszawskiej premierze "Miasta" pojawili się m.in. Karolina Gruszka, Grzegorz Warchoł, Iga Górecka, Piotr Głowacki, Małgorzata Bela czy Matusz Szymkowiak.

Anna Lewandowska i jej 'Rachel cut'Lewandowska z Laurą na rękach. Dziewczynka odwróciła się do aparatu. "Podobna do taty"

Film to klasyczny kryminał, który został nakręcony w Bydgoszczy. Opowiada historię detektywa, który próbuje rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa, ale sam staje się pionkiem w grze toczonej między lokalnym gangsterem a twórcą wynalazków. 

Więcej o: