Bartłomiej Topa na premierze filmu, w którym wystąpił. Na czerwonym dywanie wspierała go partnerka

Bartłomiej Topa wybrał się na premierę filmu "Miasto", w którym zagrał. W tym ważnym dniu wspierała go ukochana, która towarzyszyła mu na czerwonym dywanie.

Bartłomiej Topa dołączył do grona gwiazd, które po poluzowaniu obostrzeń zaczęły pojawiać się na branżowych imprezach. Aktor zjawił się ostatnio na premierze filmu "Miasto". Towarzyszyła mu jego partnerka, Gabriela Mierzwiak. Widać, że humory im dopisywały.

Bartłomiej TopaBartłomiej Topa wita 2021 rok w negliżu. Pozuje bez koszulki. "Masa już jest, teraz rzeźba"

Bartłomiej Topa na premierze z parterką

Bartłomiej Topa ma za sobą kilka medialnych związków. Po rozstaniu z Magdaleną Popławską w 2013 roku związał się z aktorką Anną Terpiłkowską, ale ta relacja również nie przetrwała. Topa od jakiegoś czasu spotyka się z prawniczką, Gabrielą Mierzwiak, z którą starają się chronić swoje życie prywatne.

Sporadycznie poruszają w mediach osobiste kwestie, ale zdarzały się ich szczere wyznania. Aktor powiedział m.in. o rodzinnej tragedii i śmierci syna, Kajetana. Natomiast jego nowa partnerka podczas jednej z rozmów w podcaście z Justyną Nagłowską, żoną Borysa Szyca powiedziała o swojej bezpłodności i adopcji dwóch córek - Nadii i Idy.

ZOBACZ: Partnerka Bartłomieja Topy szczerze o bezpłodności. "Czułam się gorsza". Gabriela Mierzwiak nie mogła znieść widoku kobiet w ciąży

Niezbyt często też wspólnie pojawiają się na ściankach. Jeśli już razem się pojawią, to wybierają imprezy głównie filmowe, zwłaszcza premiery filmów, w których wystąpił Bartłomiej Topa. Tak było w przypadku premiery filmu "Żelazny most", a także projekcji produkcji "Miasto", w której aktor zagrał. Para na czerwonym dywanie prezentowała się dość skromnie. Aktor postawił na czarny garnitur i białą koszulę, a jego partnerka na czarną sukienkę i szpilki w tym samym kolorze. Jej stylizację ożywiła czerwona szminka na ustach i lekko pofalowane włosy. Uśmiechy nie schodziły im z ust!

Bartłomiej Topa bierze udział w kampanii społecznejBartłomiej Topa udostępnił wstrząsające nagranie, na którym ma opuchniętą twarz

Więcej o: