"Hotel Paradise". Basia w ogniu pytań podejrzliwych fanów. Z czego się utrzymuje? Odpowiedziała

Basia z programu "Hotel Paradise" odpowiadała na Instagramie na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło pieniędzy.

"Hotel Paradise" dla wielu uczestników jest trampoliną do kariery w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku Basi. Jednak zanim uczestniczka zdobyła popularność dzięki randkowemu show TVN7, w jej życiu nie zawsze było kolorowo. Przed kamerami wyznała, że pochodzi z patologicznej rodziny, a ze względu na trudną sytuację osobistą już jako nastolatka musiała podjąć pracę. Od kiedy wyszła na prostą, mieszka sama, a teraz fani dopytują skąd ma na to pieniądze.

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w stroju kąpielowym. Cena dołu jest powalająca

"Hotel Pradise". Basia w ogniu pytań. Z czego się utrzymuje? 

Po programie "Hotel Paradise" zasięgi Basi idą w górę. Zwyciężczynię programu, która doszła do finału z Krystianem, na Instagramie obserwuje już ponad 285 tys. użytkowników. Basia jest w stałym kontakcie z fanami, reaguje na komentarze oraz organizuje Q&A (pytania i odpowiedzi). Podczas ostatniej sesji, jeden z obserwatorów zapytał ją, skąd ma pieniądze na utrzymanie, jeżeli mieszka sama.

Mieszkam sama i do tej pory utrzymywałam się z własnej pracy. Pracuję odkąd miałam 16/17 lat. Teraz nadchodzą zmiany, przeprowadzka i również mam zamiar pracować, bo innego funkcjonowania jakoś nie umiem sobie wyobrazić, czas pokaże wszystko - napisała Basia.

Basia z programu 'Hotel Paradise'Basia z programu 'Hotel Paradise' fot. basiapedlowska_hotelparadise

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk zła za komentarze odnośnie jej ciążowego brzucha. To przez fit influencerki?

W życiu Basi wkrótce faktycznie sporo się zmieni. Na jej konto z pewnością wpłynie część wygranej z "Hotelu Paradise", ale czeka ją także poważny test. Co prawda kilka tygodni po zakończeniu programu kobieta rozstała się z Krystianem, jednak później związała się z innym uczestnikiem, Krzysztofem. Para planuje zamieszkać razem w Warszawie. 

Więcej o: