Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski coraz bliżej rozwodu. Podzielili już majątek. Wiadomo, co aktor po sobie zostawił

Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zbliża się wielkimi krokami. Para jeszcze przed kolejną rozprawą rozmawia o podziale wspólnego majątku.

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja na temat rozstania Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Była to spora niespodzianka, ponieważ nawet nie plotkowano o kryzysie w ich związku. Aktor nigdy publicznie nie odnosił się do rozpadu małżeństwa, jednak dziennikarka była już znacznie bardziej wylewna. Udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o ciemnych stronach ich relacji, a także zdradziła nieco szczegółów samego rozstania. Teraz Monika Richardson układa sobie życie u boku nowego ukochanego - Konrada Wojterkowskiego.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski podzielili już majątek. Wiadomo, co aktor po sobie zostawił

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski niedawno wrócili z pierwszych, wspólnych zagranicznych wakacji. Prezenterka odpoczęła, więc teraz z pewnością ma więcej energii, aby dokończyć sprawy związane z poprzednim związkiem. Jak donosi "Super Express" Monika Richardson rozmawia ze Zbigniewem Zamachowskim o podziale majątku. Ponoć chcą ustalić wszystko wcześniej, aby sprawa rozwodowa była jedynie formalnością.

Teraz oboje omawiają sprawy majątkowe, by wkrótce spotkać się w sądzie na rozprawie rozwodowej - donosi informator tabloidu.

Monika Richardson z nowym partnerem po raz pierwszy na ścianceMonika Richardson i Konrad Wojterkowski zadebiutowali razem na ściance

Wiemy, że Zbigniew Zamachowski już w styczniu wyprowadził się z mieszkania prezenterki na warszawskim Żoliborzu. Jak się okazuje, oddał Monice również kluczyki od ich wspólnego samochodu. Wszystko wskazuje na to, że ich rozwód przejdzie bardzo szybko.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w stroju kąpielowym. Cena dołu jest powalająca

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk zła za komentarze odnośnie jej brzucha. To przez fit influencerki? "Potem normalnie jedzące, wyglądają na hipopotamy"

Więcej o: