Joanna Opozda wróciła do Antka Królikowskiego. Fani aktorki nie są zachwyceni: Brazylijska telenowela

Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili, że ponownie się spotykają. Nie wszystkim fanom ta informacja przypadła do gustu. Pod postem Asi zawrzało.

Joanna Opozda i Antek Królikowski zapewne nie spodziewali się, że ich powrót do siebie wzbudzi aż takie kontrowersje. 

Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

Joanna Opozda opublikowała fotografię, jak w towarzystwie Antka Królikowskiego, ogląda środowy mecz Polski ze Szwecją podczas Euro 2020. Opatrzyła je krótkim wpisem - "Trzeba wierzyć!". Fani odebrali te słowa jako komentarz do prywatnego życia aktorki. Wielu dość ostro skomentowało jej powrót do Antka.

A wy znowu razem Asia?
Ciężko wierzyć stojąc obok... tego Pana. Wierzysz? Trzeba mieć szacunek do siebie
Ale jaja znów razem? Hahahaha dobre
Asia, ostatnie, w co powinnaś wierzyć to to, że nasi wygrają i to, że będziesz szczęśliwa z tym Piotrusiem Panem ze zdjęcia.
 

Pojawił się nawet komentarz, że związek pary przypomina brazylijską telenowelę.

Wasz związek to dobry materiał na brazylijską telenowelę.

Aktorka nie odpowiedziała na komentarze Internautów. Na szczęście jej fani wzięli parę w obronę.

Fajnie Was znowu razem widzieć
Śliczna naturalna para
Jesteście piękni - komentowali fani.

Przypomnijmy, że Joanna Opozda i Antek Królikowski byli parą przez kilka miesięcy. Fani dopingowali aktorom i okrzyknęli ich jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jednak pod koniec 2020 roku Joanna za pośrednictwem Instagrama oświadczyła, że rozstali się z Antkiem. Jednocześnie aktorka zniknęła z mediów społecznościowych.

Media co jakiś czas obiegały informacje, że Antek Królikowski próbował odzyskać Joannę, że przyjeżdżał pod jej dom z kwiatami. W lutym para została przyłapana w Zakopanem, jednak nie skomentowała tych doniesień. Kiedy Opozda podzieliła się wstrząsającym wyznaniem i opowiedziała, jak padła ofiarą siatki sutenerskiej, Antek Królikowski zamieścił troskliwy komentarz pod jej wpisem. Wtedy stało się jasne, że znowu coś ich łączy.

Potem aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma ukochaną w objęciach. Fotografię opatrzył krótkim opisem: Moje szczęście. To potwierdziło ostatecznie, że wrócili do siebie.

Czy waszym zdaniem związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ma przyszłość?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.