Magdalena Cielecka w charakteryzacji do nowej roli. Aktorka tak krótkich włosów jeszcze nigdy nie miała

Magdalena Cielecka opublikowała fotografię, na której ma ogoloną głowę. To nie nowa metamorfoza, ale charakteryzacja na potrzeby spektaklu, na który aktorka zaprosiła fanów.

Magdalena Cielecka to niezwykle utalentowana aktorka, którą możemy zobaczyć nie tylko w telewizji i kinie, ale także na deskach teatru. Do nowej roli wyjątkowo się przygotowała. W takiej charakteryzacji chyba jeszcze jej nie widzieliśmy.

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Magdalena Cielecka, Kuba WojewódzkiMagdalena Cielecka u Kuby Wojewódzkiego opowiedziała o zaręczynach

Magdalena Cielecka z ogoloną głową!

Magdalena Cielecka cieszy się niesłabnącą popularnością. Praktycznie każdy film z jej udziałem jest hitem. Jednak aktorka gra też z powodzeniem w teatrze. Na instagramowym profilu zamieściła fotografię ze spektaklu, w którym gra główną rolę.

 

Metamorfoza aktorki wzbudziła spore emocje. Zdjęcie pokazane w mediach społecznościowych przedstawia aktorkę w charakteryzacji do najnowszej roli, którą gra w Nowym Teatrze. Magdalena Cielecka ma ogoloną głowę i mocno podkreślone brwi. Post opatrzony jest zaproszeniem na spektakl.

Od dziś do niedzieli "Odyseja. Historia dla Hollywoodu" w @nowy_teatr. Ostatnie spektakle, kolejne w październiku!

Niektórzy fani aktorki są zaskoczeni tą metamorfozą. Jednak większość nie szczędzi komplementów i chwali za rolę.

Fantastyczny spektakl! Fantastyczna rola!
Ładnemu to we wszystkim ładnie
Każda rola w Pani wykonaniu to petarda

"Odyseja. Historia dla Hollywoodu" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego to ponad czterogodzinny spektakl inspirowany epopeją Homera i powieścią Hanny Krall. Bohaterką sztuki jest Izolda, Żydówka, która przez całą wojnę dokonywała czynów godnych Odysowych zmagań, aby uratować męża.

Magdalena Cielecka, Bartosz GelnerMagdalena Cielecka i Bartosz Gelner znów są razem?

Magdalena Cielecka to ceniona aktorka teatralna i filmowa. Największą popularność zdobyła dzięki filmowi "Samotność w sieci" oraz, a może przede wszystkim, dzięki rolom teatralnym. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w cieszących się powodzeniem serialach na przykład: "Chyłka" (TVN) na podstawie książek Remigiusza Mroza, czy "Belfer" (Canal+), który jest ekranizacją powieści Jakuba Żulczyka.

Więcej o: