Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła kolor i długość włosów. Nową fryzurę sprawiła jej Iza!

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła wizerunek. Czy ta metamorfoza zapowiada jakieś zmiany? Fani snują domysły i nie szczędzą komplementów.

Agnieszka Łyczakowska to jedna z ulubionych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wraz z mężem, poznanym w show TVN, Wojciechem Janikiem, zaskarbili sobie sympatię widzów swoim humorem i podejściem do życia. Mimo że od zakończenia programu z ich udziałem minęły ponad dwa lata, para cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" skarży się, że ukradziono jej tablice rejestracyjne

Agnieszka i Wojtek 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek spodziewają się dziecka?

Agnieszka Łyczakowska zrobiła metamorfozę. Czy to zapowiedź większych zmian?

Agnieszka Łyczakowska pokazała, na swoim profilu na Instagramie, fotografię w nowej fryzurze. Uczestniczka show TVN-u przyciemniła włosy, a także sporo je skróciła. Teraz ma przedłużonego boba. Zdjęcie opatrzyła wpisem.

Czas na ZMIANY!  A to jedna z nich. Będzie się działo…

Co ciekawe, za jej nową fryzurę jest odpowiedzialna Izabela Juszczak, która była uczestniczką 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

 

Fani skomentowali, że zmiana wizerunku jest dla Agnieszki bardzo korzystna. Nie brakowało komplementów, że to bardzo kobiecy wizerunek.

Agnieszka, zmiana zdecydowanie na plus. Piękna.
Zdecydowanie na korzyść! I jak teraz lekko, prawda?
Super, zmiana bardzo na plus,. Grunt, żebyś to Ty się dobrze z tym czuła.
Rewelacja!

Wśród komentarzy pojawiły się również domysły, co mogą oznaczać słowa Agnieszki o zamianach. Niektórzy przypuszczają, że Agnieszka i jej mąż chcą wziąć ślub kościelny.

A mnie się zdaje, że kościelny w planach...

Przypomnijmy, że Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik to bohaterowie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zostali małżeństwem w nietypowych okolicznościach i nadal, mimo upływu ponad dwóch lat od zawarcia związku przed kamerami, są ze sobą. Chętnie publikują relacje i zdjęcia w mediach społecznościowych, przedstawiające ich wspólne życie. Agnieszka i Wojtek od początku starali się, by ich małżeństwo przetrwało i postawili wszystko na jedną kartę. Szybko ze sobą zamieszkali i zaczęli wspólny biznes. Jakiś czas temu zapowiedzieli, że planują ślub kościelny, który miałby przypieczętować ich związek.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura zareagowała na pytania o związek z Karolem

Czy domysły fanów się sprawdzą? Przekonamy się wkrótce.

Więcej o: