Robert Lewandowski komentuje grę reprezentacji podczas Euro 2020. "Wszyscy jesteśmy rozczarowani"

Robert Lewandowski ponownie odniósł się do porażki podczas Euro 2020. Tym razem pokusił się o kilka słów na Instagramie.

Niestety przygoda polskiej reprezentacji podczas Euro 2020 skończyła się dość szybko, bo zaledwie po trzech meczach. Przegrana w środę z reprezentacją Szwecji uniemożliwiła nam wyjście z grupy. Kibice nie kryją tego, że po raz kolejny są zawiedzeni grą Polaków. Piłkarze muszą zmierzyć się teraz z niemałą falą krytyki, która na nich spadła po nie do końca udanych meczach. Kapitan naszej drużyny - Robert Lewandowski postanowił już drugi raz zabrać głos w sprawie i pocieszyć zawiedzionych fanów.

Zobacz wideo "Krytyka przyniosła wymierne korzyści. Widać to było w grze Lewandowskiego"

Robert Lewandowski komentuje grę reprezentacji podczas Euro 2020

Tuż po zejściu z murawy Robert Lewandowski w krótkiej rozmowie z TVP Info przyznał, że podczas gry "zabrakło czegoś". Dodał, że chodzi mu głównie o umiejętności, aby wygrać i grać dalej. Kolejnego dnia, gdy emocje już nieco opadły zdecydował zamieścić krótki wpis na Instagramie, w którym ponownie odniósł się do nieudanych spotkań na murawie. Przy okazji podziękował kibicom za wsparcie i zaznaczył, że zawodnicy również są rozczarowani wynikiem.

Matylda DamięckaMatylda Damięcka ostro o przegranej Polaków ze Szwedami. Wystarczyło kilka słów

Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości - mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości. Dziękujemy, że jesteście - czytamy pod postem Lewandowskiego.
 

Wierni fani polskiej reprezentacji wierzą, że przy kolejnych mistrzostwach biało-czerwonym pójdzie już znacznie lepiej. Też macie taką nadzieję?

Britney Spears, Jamie SpearsOjciec Britney Spears po raz pierwszy skomentował mocne zeznania córki o kurateli

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle już jako nastolatka napisała swoją pierwszą książkę. Opowiadała o piegach. Tak wyglądała jej okładka

Więcej o: