Agustin Egurrola pochwalił się fotografią dzieci. Carmen jest podobna do mamy, Oscar do choreografa. "Śliczne"

Agustin Egurrola z okazji Dnia Ojca opublikował na Instagramie zdjęcie dwójki swoich pociech. Carmen i Oscar uroczo pozowali do obiektywu aparatu.

Agustin Egurrola przez kilka lat był w związku z tancerką Niną Tyrką. Para poznała się na castingu do programu "Taniec z Gwiazdami". Owocem ich związku jest córka Carmen, która ma już 13 lat i jest oczkiem w głowie słynnego choreografa. Dziś Agustin jest po ślubie z ukochaną Dianą, a 7 marca 2021 roku powitał na świecie swoje drugie dziecko. Doczekał się syna, któremu razem z żoną dali na imię Oscar Agustin Egurrola.

Zobacz wideo

Agustin Egurrola pokazał zdjęcie dzieci

Agustin Egurrola aktywnie działa w social mediach. Na swoim Instagramie dzieli się z fanami zarówno kadrami z życia zawodowego, jak i prywatnego. Z okazji Dnia Ojca choreograf opublikował zdjęcie dzieci. Na fotografii widzimy, jak Oscar siedzi na kolanach nastoletniej Carmen. Od razu widać, że dziewczynka świetnie czuje się w roli starszej siostry. Z opisu wynika, że tacierzyństwo służy Egurroli.

Dobrze być tatą.
 

Uwagę obserwatorów przykuła uroda dziewczynki, bowiem według nich Carmen jest bardzo podobna do swojej mamy. Ma piękne, ciemne oczy i włosy w kolorze ciemnego blondu. Pod zdjęciem posypały się komplementy i życzenia dla Agustina z okazji Dnia Ojca.

Carmen to cała mama.
Ale Carmen jest podobna do mamy. Śliczne dzieci. Gratulacje.
Cudne dzieciaki! Dużo zdrówka dla Waszej całej rodzinki.
Nie znam tego uczucia, bo jestem mamą, ale z pewnością bycie tatą też jest cudowne. Śliczne dzieciaczki, panie Augustin.
Cudowne dzieciaki! Pozdrowionka i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

A Wy? Widzicie na zdjęciu podobieństwo do rodziców?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.