Euro 2020. Maciej Dowbor załamany wynikiem Polaków. "Porażka, mogłem zostać z dziećmi na kózkach!"

Maciej Dowbor jako wierny fan polskiej reprezentacji w Euro 2020 oglądał mecz ze Szwecją i podzielił się swoimi przemyśleniami. Zamieścił zabawne nagranie.

Maciej Dowbor jest wiernym kibicem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Od momentu rozpoczęcia rozgrywek do Euro 2020 śledził zmagania naszych piłkarzy. Podczas środowego meczu ze Szwecją także liczył na awans Polaków. Niestety, jak było, wszyscy wiemy. Dowbor podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami na temat meczu, nagrywając zabawne relacje w przerwach oraz po zakończonym spotkaniu, kiedy było już pewne, że Polska nie wyjdzie z grupy.

Zobacz wideo Maciej Dowbor bardzo chciał obejrzeć mecz Polska-Szwecja i szybko pożałował. Nagrał swoją reakcję

Euro 2020. Maciej Dowbor nie krył emocji po przegranej Polaków

Maciej Dowbor bardzo chciał obejrzeć mecz. Z okazji Dnia Ojca wybrał się z córkami pooglądać wiejskie zwierzęta i pokarmić kozy. Nie krył swojej irytacji, że przez to nie zdąży na spotkanie "o wszystko". Udało mu się dotrzeć do domu już po rozpoczęciu rozgrywki ze Szwecją. Szybko tego pożałował.

A mogłem zostać z dziećmi na kózkach! Sam nie wiem co powiedzieć?! Jakie są Wasze odczucia?! Bo w sumie walczyli do końca, ale błędy indywidualne, szczególnie przy pierwszej bramce - karygodne. Z drugiej strony, honor zachowany i trochę szczęścia zabrakło. Lewy i jego dwie poprzeczki, a później dwie bramki. @_rl9 wielki jest i to nie podlega dyskusji. Żegnaj Euro 2021 - podsumował przegraną Polaków na Instagramie.

W przerwie meczu na bieżąco dzielił się emocjami, nagrywając relację. Nie krył irytacji wobec gry biało-czerwonych.

Nasi piłkarze mają tylko jedną taktykę. Każdy z nich zastanawia się "gdzie kur...a jest Lewandowski? Jak do niego podać?". I właściwie to tyle - powiedział na nagraniu.
 

Fani szybko przyznali mu rację.

Szkoda mi Lewandowskiego. Nie ma z kim chłopak grać. Sam nic nie zdziała.
Szkoda, walczyli, a Lewy dał z siebie wszystko.
Siara, wstyd, żenada, masakra. Całe szczęście, że mamy siatkarzy, którzy nie zawodzą i tradycyjnie będą w weekend walczyć o medal - napisali fani na profilu Macieja Dowbora.

Trzeba przyznać, że w innych dziedzinach sportu Polska radzi sobie całkiem nieźle. A wy, kibicujecie teraz zagranicznym drużynom na Euro 2020, czy przerzucacie się na naszych siatkarzy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.