Maciej Musiał opublikował zdjęcie z tatą. Fani nie kryją zaskoczenia, bo doskonale go znają. "Wow, nie wiedziałam!"

Maciej Musiał uczcił Dzień Ojca zdjęciem z tatą. Nie każdy wiedział, że to znany aktor, który grał m.in. w "Psach" czy "Młodych wilkach"

Maciej Musiał chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z bliskimi. Na jego profilu na Instagramie pojawiały się już fotografie z mamą, która jest jego menedżerką, czy ukochanym dziadkiem. Zdjęcia z tatą to jednak rzadkość. Z okazji Dnia Ojca aktor zrobił wyjątek i również je opublikował.

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

Maciej Musiał pozuje z ojcem. Fani zaskoczeni

Na profilu aktora pojawiły się dwie czarno-białe fotografie, na których możemy podziwiać Macieja i jego tatę Andrzeja. Zdjęcia pochodzą ze wspólnej sesji zdjęciowej, a wykonał ją Damian Noszkowicz. Fotograf doskonale zaprezentował więź dwóch mężczyzn. Widać także, że Maciej z tatą nieźle bawili się podczas sesji. W galerii zdjęć nie zabrakło jednak również fotografii sprzed lat, która została zrobiona niedługo po narodzinach Macieja. Jego tata trzymał go na kolanach i delikatnie uśmiechał się do obiektywu.

Tata. Mój największy Boss - napisał Maciej Musiał.
 

Internauci nie kryli zaskoczenia. Ze względu na fakt, że Maciej tak rzadko pokazuje tatę, nie każdy był świadomy, że Andrzej Musiał również jest znanym aktorem i to właśnie po nim Maciej odziedziczył talent.

Wow, nie wiedziałam!
Ojciec w "Psach" dał ognia po aktorsku!
Za****sty aktor i pewnie tata.
Twój tata grał w samych "Psach" od mistrza Pasikowskiego. Szacun - komentowali fani zdjęcia.

Rola w "Psach" nie była dla Andrzeja Musiała jedyna. Grał także w takich produkcjach, jak: "Młode wilki 1/2", "Sam pośród swoich", "Wiedźmin", "Różyczka" czy "Sęp". Na swoim koncie ma także mnóstwo ról w serialach oraz na teatralnych deskach. Prywatnie nie jest już związany z mamą Macieja. Para rozwiodła się w 2014 roku po dwudziestu latach małżeństwa. Maciej cały czas miał kontakt z ojcem, ale ich relacja nie do końca odpowiadała modelowi syn-ojciec.

Więcej na ten temat: Rodzice Macieja Musiała rozwiedli się: To było bardzo osobiste. Gęste emocje. Bolało mnie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.