Znani ojcowie ich synowie, którzy wybrali podobną ścieżkę kariery. Co więcej, to ich klony

Dzieci wielu aktorów i celebrytów wybierają podobną ścieżkę kariery jak ich sławni ojcowie. Sprawdźmy, jak bardzo są oni podobni do ojców.

Tom Hanks i Colin Hanks

Colin Hanks jest nie tylko podobny do ojca, ale tak jak Tom Hanks podbija Hollywood. Zagrał m.in. w "King Kongu, "Sztuce rozstania" czy serialu "Mad Men".

Tom Hanks i Colin HanksTom Hanks i Colin Hanks East News

Zobacz wideo Sebastian Fabijański ogląda telewizję z synem

Relacja Księcia George i księżniczki Charlotte przypomina tą, jaką mieli książę William i książę Harry w młodościRelacje pomiędzy dziećmi księżnej Kate są podobne, do relacji księcia Williama i księcia Harry'ego

Stanisław Banasiuk i Mateusz Banasiuk

Stanisław Banasiuk to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany z licznych ról teatralnych oraz serialowych. Jego syn Mateusz poszedł w jego ślady. Widzowie mogą go oglądać w "Barwach szczęścia" oraz "Pierwszej miłości".

 

Gordon Ramsay i Jack Scott Ramsay

Gordon Ramsay popularny szkocki kucharz, znany z prowadzenia amerykańskiej i brytyjskiej wersji Hell’s Kitchen oraz Kuchennych koszmarów. Chętnie pozuje ze swoimi synami, którzy są do niego bardzo podobni.

 

Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr 

Obaj panowie to popularni aktorzy. Maciej stawiał pierwsze kroki w filmie, grając razem z ojcem w "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 

Jude Law i Rafferty Law

Rafferty Law idzie w ślady ojca. Zadebiutował już na wybiegach i ma za sobą kilka ról filmowych. Sam przyznał, że aktorstwo od zawsze było jego marzeniem.

Jude Law, Rafferty LawJude Law, Rafferty Law SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Damian Damięcki i Grzegorz Damięcki

Grzegorz Damięcki pochodzi z rodziny o bardzo bogatych korzeniach aktorskich. Nie tylko ojciec, ale też stryj oraz kuzyn to znani aktorzy.

Damian Damięcki i Grzegorz DamięckiDamian Damięcki i Grzegorz Damięcki fot. Agencja Gazeta

Marek Kondrat z żoną i teściemTurnau stracił głowę dla wnuczki. "Pogodna, energiczna". Jej ojcem jest Kondrat

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski to najstarszy syn Michała Wiśniewskiego ze związku z Mandaryną. Chłopak ma obecnie 19 lat i podobnie jak ojciec interesuje się muzyką. Chłopak nagrał już kilka utworów, które trafiły do sieci.

Xavier i Michał WiśniewscyXavier i Michał Wiśniewscy eastnews, kapif

Więcej o: