Karolina Sawka grała Nel w filmie "W pustyni i w puszczy". Po jej ciemnych włosach nie ma śladu. Przeszła metamorfozę

Karolina Sawka przed laty wcieliła się w rolę małej Nel w adaptacji "W pustyni i w puszczy". Teraz przeszła metamorfozę i zmieniła kolor włosów na blond.

Karolina Sawka, pamiętana ze słynnej roli Nel w filmie "W pustyni i w puszczy", przez lata była wierna ciemnemu brązowi. Tym razem postanowiła zmienić kolor włosów. I to zdecydowanie. W odcieniu jasnego blondu jest prawie nie do poznania.

Zobacz wideo Co się stało z gwiazdami klasycznej ekranizacji "W pustyni i w puszczy"?

Karolina Sawka przeszła metamorfozę. Postawiła na blond włosy

Aktorka prowadzi konto na Instagramie i właśnie tam pochwaliła się efektami metamorfozy. Zdecydowała się na odważną zmianę - z ciemnego brązu przeszła na jasny blond. Fanom spodobała się ta odmiana.

Blonde Nel Rawlison!
Bardzo ładnie pani w jasnych włosach - napisali fani pod zdjęciem.

Duża część internautów porównała ją także do światowych gwiazd muzyki.

Czy to Shakira?
No Beyonce jak nic! - skomentowali fani na Instagramie.

Karolina Sawka już kilka lat temu lubiła eksperymentować z fryzurami. W 2019 roku zrobiła sobie dredy. Później nosiła drobne warkoczyki na całej głowie. Po ich zdjęciu wróciła do swoich długich, ciemnych włosów. Ostatnio jednak znów postawiła na odważną zmianę.

 

Aktorka pochodzi ze Szczecina. Zagrała Nel we "W pustyni i w puszczy" w 2001 roku, kiedy była dziewięcioletnią dziewczynką. Ta charakterystyczna rola przylgnęła do niej na lata i widzowie wciąż pamiętają ją z filmowej adaptacji książki Henryka Sienkiewicza. W 2018 roku ukończyła studia aktorskie na Łódzkiej Filmówce. Teraz Karolina Sawka ma 29 lat i na koncie inne role aktorskie. Zagrała w kilku spektaklach teatralnych. Pojawiła się także w serialach "M jak miłość", gdzie wcieliła się w rolę Kaliny Marczewskiej i "Pierwsza miłość".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.