Sebastian Mila z Quebo i Matą w Sankt Petersburgu. Fani rozbawieni: Od razu widać, że to rodacy

Sebastian Mila przybył do Sankt Petersburga na mecz Polska - Szwecja, którego wynik będzie decydujący dla dalszych losów naszej drużyny w turnieju Euro 2020. Na lotnisku spotkał polskich raperów - Quebonafide i Matę. Panowie zrobili sobie wspólne zdjęcie, które rozbawiło internautów.

Sebastian Mila był wieloletnim reprezentantem kadry narodowej w piłce nożnej. W 2018 odszedł na piłkarską emeryturę, ale z futbolu całkowicie nie zrezygnował, bowiem jego dalsza kariera nadal kręci się wokół piłki. Mila jest komentatorem sportowym na kanale TVP Sport.

Zobacz wideo Maffashion zna Quebo prywatnie. Jak zareagowała na konflikt z Fabijańskim?

Sebastian Mila na lotnisku spotkał polskich raperów

Wszelakie turnieje i mistrzostwa to dla komentatorów oczywiście najbardziej gorący okres. Sebastian Mila już we wtorek wylądował w Sankt Petersburgu, a na rosyjskim lotnisku spotkał znanych rodaków - Quebo i Matę. Raperzy są zagorzałymi kibicami, dlatego nie mogło ich zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu jak decydujący o wszystkim, środowy mecz Polski i Szwecji.

Sebastian Mila zapozował z raperami do zdjęcia, które wrzucił na swoje media społecznościowe. Obserwatorzy jego profilu byli bardzo rozbawieni fotografią - wszystko z powodu stylizacji, które wybrali raperzy. Nie da się ukryć, że artyści wyglądali jak stereotypowi "Polacy" wyjęci z przaśnego dowcipu. Szyku zadał zwłaszcza Mata, który do gumowych klapków dobrał białe i długie skarpety.

Klapki + skarpetki = Polak
Klapki i białe skarpety. Od razu widać, że to rodacy.
Mata widzę, że stylówa dobrana do miejsca... Faszyn from Raszyn.
Raperzy często chwalą się swoim bogatym ubiorem. Tymczasem Matczak: - pisali rozbawieni internauci w komentarzach.
 

Quebo jest zagorzałym kibicem

Nie od dziś wiadomo, że Quebonafide, czyli Kuba Grabowski, jest ogromnym fanem piłki nożnej. Raper w wywiadach wspominał, że w przeszłości marzył o karierze komentatora sportowego. W rozgrywkach klubowych kibicuje Arsenalowi, ale trzyma również kciuki za polską reprezentację.

Będziecie oglądać mecz Polska-Szwecja?

Więcej o:
Copyright © Agora SA