Książę William zabrał George'a i Charlotte na otwarcie półmaratonu. Ekspert przeanalizował zachowanie dzieci

Jak zauważył królewski ekspert, osobowość księżniczki Charlotte i księcia George'a znacznie się różni. Ich relacje porównano do zachowań pomiędzy księciem Williamem a księciem Harrym.

Książę George i księżniczka Charlotte dorastają w świetle reflektorów. Z powodu pandemii długo nie pokazywali się publicznie. Książę William postanowił zabrać ich na oficjalne wydarzenie, a zdjęcia całej trójki obiegły świat. Mali arystokraci bardzo się zmienili. Królewski ekspert ocenił, że można zauważyć podobieństwa w ich zachowaniu, do relacji pomiędzy księciem Williamem a księciem Harrym sprzed lat. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Małgorzata Rozenek, Stanisław KostrzewskiMałgorzata Rozenek wspomina swoje dzieciństwo. "Co mój Tato miał ze mną za bal"

Księżniczka Charlotte i książę George mają podobną relację, jak książę William i książę Harry przed laty 

Księżna Kate i książę William robią wszystko, co w ich mocy, by zapewnić trójce swoich pociech normalne dzieciństwo. Po tym, gdy mali arystokraci pojawili się ze swoim ojcem na oficjalnym otwarciu biegów w Sandringham - zaczęto analizować ich zachowanie. Mówi się, że mają zupełnie inne charaktery - ich relacja przypomina dynamikę pomiędzy Williamem a Harrym, sprzed ich wielkiej kłótni. 

George jest bardziej powściągliwy, a Charlotte jest bardziej otwarta. Może to dlatego, że jest spadkobiercą tytułu i pewnego dnia może zostać królem - zdradził informator w rozmowie z People. 

Książę George ma być odpowiednikiem swojego ojca, podczas gdy księżniczka Charlotte jest bardziej wyluzowana, podobnie jak Harry. Swego czasu było głośno o nagraniu dziewczynki, która przez okno pałacu pokazuje język fotoreporterom. George, mimo że ma siedem lat, to zachowuje się bardzo poważnie. 

 

'Too Hot To Handle 2'Gdzie zamieszkali uczestnicy "Too Hot To Handle 2"? Cena za noc zabójcza

Gdy William przygotowywał się do zostania królem, Harry nie był obarczony taką samą odpowiedzialnością. Podobnie jest w przypadku George'a i Charlotte. Książę George jest trzeci w kolejce do tronu i po swoim ojcu przejmie ten obowiązek. Magazyn People ujawnił również, że George i jego siostra spędzają razem bardzo dużo czasu - szczególnie, że zabawy z osobami z zewnątrz mogą być trudne, więc uczą się opierać na sobie. 

Więcej o: