Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł ogromną metamorfozę. "Ryszard, draniu, ale łapa"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski przeszedł niemałą metamorfozę. Uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" od kilku tygodni pracuje nad swoją sylwetką i widać efekty - robią naprawdę niezłe wrażenie.

Ryszard to bohater serialu dokumentalnego o kawalerach z prowincji. "Chłopaki do wzięcia" emitowane są na antenie Polsatu od 2012 roku, a bohaterowie formatu zyskali już niemałą popularność. Zdecydowanie najbardziej znaną twarzą programu jest Ryszard Dąbrowski, zwany Szczeną.

Zobacz wideo Jennifer Garner ćwiczy z 83-letnią mamą

Perypetie Ryszarda są wnikliwie śledzone przez fanów polsatowskiego serialu dokumentalnego. Ostatnio uwagę widzów zwróciła metamorfoza mężczyzny. "Szczena" w maju tego roku zaczął aktywnie działać na Instagramie, wszystko za sprawą pewnego wydarzenia.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski wziął udział w walce MMA

Ryszard Dąbrowski został zaproszony do walki przez MMA-VIP 2, polską federację promującą walki MMA założoną przez Marcina Najmana. Przez kilka tygodni pracował nad swoją muskulaturą pod okiem trenerów, a efekty są widoczne gołym okiem. Niesamowitą przemianę zauważyli również obserwatorzy Szczeny na Instagramie.

Rysiu, jaka łapa. Masz genetykę do tego sportu.
Rysiek, ale cię nabiło, szacuneczek…
Ryszard, draniu, ale łapa. - czytamy pod postami Szczeny.
 

Walka Ryszarda z Psychotropem miała miejsce 18 czerwca. Lepszy w klatce okazał się Szczena.

Szczena trenował podczas odsiadek

W wywiadzie z telewizją internetową TV Reklama, Ryszard przyznał, że zdarzało mu się trenować, kiedy odsiadywał wyroki w więzieniu. Miał wtedy czas na pracę nad swoją sylwetką. Na wolności jednak zawsze brakowało mu wolnych chwil na treningi. Przy okazji przygotowań do walki MMA, Szczena mógł poświęcić więcej uwagi swojej muskulaturze, a efekty możemy podziwiać na zdjęciach.

Jak oceniacie metamorfozę Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego?

Więcej o: