Małgorzata Rozenek rozpływa się nad swoim ojcem i wspomina dzieciństwo. "Co mój Tato miał ze mną za bal. Nagłe zwroty akcji"

Małgorzata Rozenek z okazji Dnia Ojca pochwaliła się kilkoma rodzinnymi zdjęciami i przy okazji opowiedziała sporo o swoim tacie. Prezenterka wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa i przyznała, że tata nie miał z nią łatwo.

Małgorzata Rozenek jest bardzo rodzinna i chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z internautami. Chętnie publikuje zdjęcia z najbliższymi, w tym także z dziećmi, w przeciwieństwie do innych celebrytek - nie zasłania ich twarzy. Prezenterka jest również bardzo zżyta z rodzicami, więc nic dziwnego, że z okazji Dnia Ojca podzieliła się z fanami kilkoma ciepłymi wspomnieniami z dzieciństwa.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o Małgorzacie Rozenek: Pociła tyłek na moim parkiecie

Małgorzata Rozenek rozpływa się nad swoim ojcem i wspomina dzieciństwo

Małgorzata Rozenek z okazji Dnia Ojca opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z rodziną, w tym również z ojcem, który jest głównym bohaterem jej obszernego wpisu. Już na samym początku celebrytka przyznaje, że tata nie miał z nią łatwo od samego początku.

Co mój Tato miał ze mną za bal. Ludzie, nagłe zwroty akcji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, decyzje, które w danym momencie mogły wydawać się co najmniej kontrowersyjne, przekonanie o swojej racji i apetyt na życie, który generował potrzebę Jego uwagi i pieniędzy, ale Tato wiedział, co jest dla mnie dobre, bo zna mnie jak mało kto - zaczęła Małgosia.

Stanisław Rozenek / Małgorzata Rozenek-MajdanSyn Małgorzaty Rozenek był na Paradzie Równości. Wprost napisał o swojej orientacji

Małgorzata Rozenek dodaje, że jest bardziej podobno do ojca niż do matki. Przyznaje również, że odziedziczyła po nim również wady.

Jestem podobna do Niego nie tylko fizycznie, ale też z charakteru. Niestety wady też mam po Tacie. Tato był zawsze dla mnie i mojego brata wzorem. Ojcem, który pokazał nam wszystkie ważne rzeczy, nauczył nas wartości, a przede wszystkim zawsze dla nas był. Zawsze. W domu było powiedzenie "jak trwoga to do Boga", bo wiadomo było, że Tato ogarnie każdą sytuację - dodała.

Przy okazji wspomniała zabawną sytuację z czasów, gdy była jeszcze uczennicą. Wywiadówki nie były łatwe dla jej taty.

To On odwoził mnie do szkoły (nawet wtedy, kiedy mając 13 lat, błagałam Go, żeby pozwolił mi wracać autobusem, bo kojarzyło mi się to z dorosłością), to On chodził na wszystkie wywiadówki, co nie było łatwe, bo byłam żywym dzieckiem (mama była raz u mojego brata, a Misha był tym spokojniejszym dzieckiem i skończyło się kołataniem serca, u Mamy oczywiście). Pozwalał nam realizować się w każdej dziedzinie, wspierając nas nie tylko czasem, ale i środkami. Tato KOCHAM CIĘ, ponieważ Ojca nie można sobie wybrać, to dobrze, że moja Mama ma świetny gust - podsumowała.
 

Wszystkim ojcom życzymy tego dnia wszystkiego najlepszego!

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekRadosław Majdan gościem TVN24. Małgorzata Rozenek zwraca uwagę na jeden szczegół

ZOBACZ TEŻ: W tej willi odpoczywała Małgorzata Rozenek podczas wakacji w Meksyku? Cena za jeden nocleg w tym miejscu jest zaskakująca

Więcej o: