Maciej Orłoś stracił dziecko dwa tygodnie po narodzinach. Była żona opowiedziała o dramacie. "Wyłam jak zwierzę"

Zanim Maciej Orłoś związał się z Joanną Twardowską, był z Ewą. Kobieta po latach opowiedziała o trudnych doświadczeniach. Straciła dziecko, a chwilę później rozstała się z dziennikarzem.

Maciej Orłoś obecnie jest z Joanną Twardowską-Orłoś, jednak wcześniej był z Ewą, z którą ma dwóch synów. Kobieta po latach przyznała, że będąc w związku z dziennikarzem, straciła dziecko, a niedługo później się rozstali. "Oddalił się ode mnie" - wspomina. 

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

Maciej Orłoś, Beata KozidrakCzym zajmują się dzieci gwiazd, które stronią od błysku fleszy?

Maciej Orłoś stracił dziecko dwa tygodnie po narodzinach. Była żona opowiedziała o dramacie. "Wyłam jak zwierzę"

Maciej Orłoś ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwszą jego żoną była aktorka Monika Jóźwik, a następnie związał się z niejaką Ewą. Para postanowiła założyć rodzinę - doczekała się syna Rafała. Później kobieta zaszła w kolejną ciążę. Urodziła dziecko, które zmarło po dwóch tygodniach. Jego śmierć wstrząsnęła rodzicami i wpłynęła na ich małżeństwo. Ewa Orłoś po latach postanowiła opowiedzieć o tym w wywiadzie dla "Olivii". 

Skulona w kącie pod prysznicem nie płakałam, ale wyłam jak zwierzę - wspomina.

Potem uznali, że spróbują raz jeszcze spełnić marzenie o większej rodzinie. Niestety, poród odbył się w ósmym miesiącu. Nastąpił rozległy krwotok. Na świecie pojawił się Antoni, ale jego mama zapadła w śmierć kliniczną. Po wybudzeniu doznała paraliżu, z którym zmaga się do dzisiaj. 

By uratować dziecko, musiałam leżeć plackiem. Najgorsza była świadomość, że przez to wszystko muszę przejść sama. Czułam, że Maciek oddalił się ode mnie, bo jego wizyty stawały się coraz rzadsze - wspomina ze smutkiem. 

Wkrótce po narodzinach Antoniego małżeństwo Macieja i Ewy zaczęło się rozpadać i ostatecznie doszło do rozwodu. Kobieta długo nie mogła pogodzić się z odejściem dziennikarza.

Zobacz też: Synowie Macieja Orłosia żartują z TVP: Czujesz wstyd. Dziennikarz skrytykowany: Oderwał się od koryta i teraz psioczy

Kuba Wojewódzki, Maciej OrłośMaciej Orłoś ostro o TVP: Takiego przegięcia nie było nigdy. Wróci? U Kuby Wojewódzkiego podał warunki

Więcej o: