Danuta Stenka na gali Orłów pokazała, że mniej znaczy więcej. Aktorka postawiła na damski garnitur. Elegancja i szyk!

Na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych pojawiła się plejada gwiazd. Danuta Stenka na czerwony dywan wybrała prostą, ale bardzo efektowną stylizację. Aktorka prezentowała się obłędnie!

Danuta Stenka lubi eksperymentować z modą, jednak na większe wyjścia wybiera klasyczne zestawy, w których zawsze prezentuje się niezwykle szykownie. Na gali rozdania Orłów zaprezentowała się w białym garniturze. Aktorka wie, jak przyciągnąć uwagę. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa w stylizacji vintage. Założyła... 30-letnią kurtkę swojej mamy

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiu, Marta Żmuda TrzebiatowskaOrły 2021. Kto pojawił się na czerwonym dywanie podczas rozdania Polskich Nagród Filmowych?

Orły 2021. Danuta Stenka w białym garniturze 

Stylizacje gwiazd, w których pojawiają się na czerwonym dywanie zawsze budzą spore zainteresowanie fanów. Danuta Stenka bardzo często na większe wyjścia stawia na "total look" w jednym kolorze. Tego typu zestawy zawsze są dobrym wyborem - nie muszą kojarzyć się z nudą, o ile tworzą spójną całość. Tym razem aktorka postawiła na elegancki, damski garnitur, w którym wyglądała świeżo i bardzo elegancko. Kreacja pochodzi z kolekcji Macieja Zienia

Danuta została nominowana do nagrody za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą, za film "Sala samobójców. Hejter". Na gali Orłów zaprezentowała się w szerokich spodniach w kant, które połączyła z lejącą się górą i nonszalancko narzuconą na ramiona marynarką - wszystko oczywiście w śnieżnobiałym kolorze. Satynowa stylizacja okazała się świetnym wyborem na upalny, letni wieczór. Zestaw dopełniła białymi szpilkami w szpic i srebrną kopertówką. W przypadku takich stylizacji - mniej znaczy więcej. "Kropką nad i" były bogato zdobione kolczyki, które dodały całości pazura. Uwagę zwracał również makijaż aktorki, który na czerwonym dywanie musi wyglądać nieskazitelnie. Matowe usta w beżowym kolorze zawsze współgrają z mocnej umalowanym okiem. Krótkie włosy aktorki zostały mocno zaczesane do tyłu.

Magdalena Różczka, Jan HoloubekMagdalena Różczka ma nową fryzurę. Pochwaliła się nią na czerwonym dywanie

Jak wam się podoba zestaw Danuty Stenki? My jesteśmy zachwyceni. Aktorka w bieli wygląda obłędnie. 

Więcej o: