Rewia mody podczas Orłów 2021. Boczarska w czarnej koronce, a Żmuda Trzebiatowska w wiosennej kreacji. Przebiła je Wędzikowska!

Orły, czyli gala rozdania Polskich Nagród Filmowych, to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży kina. W tym toku na czerwonym dywanie nie zabrakło największych gwiazd. Kto się pojawił?

Gala rozdania Polskich Nagród Filmowych to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w dziedzinie kinematografii. Przed nami 23. edycja Orłów. Nagrody od 1999 roku przyznawane są przez Polską Akademię Filmową. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? 

Zobacz wideo Arkadiusz Jakubik ma na koncie cztery Orły, ale na główną rolę w serialu czekał aż do teraz

Ile waży Anna Lewandowska? Trenerka odpowiedziała Ile waży Anna Lewandowska? Trenerka szczerze odpowiedziała na pytania internautów

Orły 2021 - 23. gala rozdania Polskich Nagród Filmowych 

Galę rozdania nagród prowadzi Grażyna Torbicka. W trakcie ceremonii poznaliśmy laureatów 23. Polskich Nagród Filmowych. Zwycięzcy ogłaszani są w chwili publicznego otwarcia kopert. Oprócz nagród dla najlepszego filmu fabularnego, dokumentalnego oraz serialu nagradzani są również reżyserowie, aktorzy i  aktorki w aż 19 kategoriach. Największą liczbę nominacji otrzymał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy" w reżyserii Jana Holoubka.  

W kategorii "najlepszy filmowy serial fabularny" znalazły się takie produkcje, jak: "W głębi lasu", "Chyłka. Rewizja", "Rysa", "Szadź" i "Król". W tym roku nagroda dla najlepszego reżysera może powędrować do Jana Holoubka, Jana Komasy, Agnieszki Holland, Mariusza Wilczyńskiego czy Piotra Domalewskiego. 

Natalia Siwiec z rodziną, Doda Siwiec wyleci z Polski po premierze "Dziewczyn z Dubaju"? Doda: Chyba zrobiła to już przed

Kto oprócz nich zjawił się na gali Orły? Przed fotoreporterami pozowała Danuta Stenka, która postawiła na biały, damski garnitur, a Mary Komasa zjawiła się w zwiewnej sukience z głębokim dekoltem. Agata Kulesza zaprezentowała się w czarnej stylizacji z ozdobnymi frędzlami. Na czerwonym dywanie nie zabrakło również Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Pojawiła się także Marta Żmuda-Trzebiatowska. Na galę przybyła też stylistka Malwina Wędzikowska, która założyła kolorową i nietypową stylizację. 

Kto prezentował się najlepiej? Zobaczcie w naszej galerii.

Więcej o: