"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura wymownie zareagowała na pytania o związek z Karolem

Związek Laury i Karola z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie jest już tajemnicą. Uczestniczka w końcu pokusiła się o reakcję na komentarze fanów.

Uwaga widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" koncentruje się ostatnio głównie na relacji Karola i Laury. Para przestała się ukrywać po tym, jak w miniony weekend została zauważona, gdy spaceruje za rękę. Karol zabrał już głos w tej sprawie, a teraz przyszedł czas na Laurę.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

Ewa ChodakowskaFani pytają Ewę Chodakowską, kiedy zajdzie w ciążę. Nigdy. Nie chce mieć dzieci

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura zareagowała na pytania o związek z Karolem

Laura i Karol byli uczestnikami piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mimo że eksperci nie połączyli ich w show, to kiedy zniknęły kamery między nimi narodziło się uczucie. Już od dłuższego czasu spekulowano o tym na grupach fanowskich programu. W końcu para została przyłapana na wspólnych zakupach w galerii handlowej. Laura, która do tej pory nie odpowiadała na zaczepki i pytania fanów, w końcu pokusiła się o reakcję. Ostatnio zdecydowała się polubić komentarz internauty, który życzył im szczęścia. 

Ciekawe, czy był Karol z wami, bo już na grupie wasze zdjęcie ktoś wstawił, że was widział. Życzę wam szczęścia - brzmi komentarz, który polubiła uczestniczka.

Przypomnijmy, że wcześniej w rozmowie z "Dzień dobry TVN" Karol potwierdził związek z Laurą. Mężczyzna nie był zbyt wylewny, ale rozwiał wszelkie wątpliwości.

Oboje stwierdziliśmy, że nie chcielibyśmy udzielać wywiadów. Chcemy się cieszyć sobą z dala od medialnego szumu - skomentował.

Królowa Elżbieta II, książę HarryKsiążę Harry wściekł się o utratę tych tytułów. Wtedy zgodził się na wywiad

Przypomnijmy, że w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Karol został sparowany przez ekspertów z Igą, a Laura z Maciejem. Widzowie pierwszy związek z góry skazali na porażkę, natomiast drugi według nich dobrze rokował. Ostatecznie Laura i Maciej zdecydowali się kontynuować relację po programie, jednak po kilku tygodniach ich małżeństwo również się rozpadło.

Więcej o: