"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek po ogłoszeniu, że Karol i Laura są razem, spotkał się z inną uczestniczką. Jest fotka

Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po ogłoszeniu nowego związku jego byłej partnerki, Laury, nie zamknął się w domu. Mężczyzna wybrał się do teatru na występ uczestniczki poprzedniej edycji. Para znajomych dodała wspólne zdjęcie.

Maciek był uczestnikiem piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali do mężczyzny Laurę, z którą na początku programu wziął ślub. Pomimo że Maciek był zauroczony żoną, to Laura raczej nie podzielała jego emocji. Para postanowiła dać sobie szansę i zadecydowali o pozostaniu w małżeństwie. Niestety, niespełna po miesiącu od zakończenia eksperymentu ich związek się rozpadł.

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek nie rozpacza po Laurze

Po emisji programu pojawiły się spekulacje, że była partnerka Maćka związała się z Karolem, również uczestnikiem piątej edycji. Niedawno Laura i Karol potwierdzili te doniesienia. Jak zareagował Maciek? Mężczyzna nie odniósł się bezpośrednio do tej relacji, jednak wiemy na pewno, że nie rozpaczał w samotności. Z Instagrama uczestniczki trzeciej edycji programu dowiadujemy się, że Maciek udał się do teatru.

A wczoraj na sztuce super goście! Mam nadzieję, że bawiliście się świetnie! - napisała Anita Szydłowska odnosząc się do zdjęcia z Maćkiem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek związał się z uczestniczką z poprzednich edycji?

Czy Maciek wybrał się na spektakl w czyimś towarzystwie? Podejrzewamy, że tak, wszak nie tak dawno opublikował na Instagramie zdjęcie z romantycznej kolacji we dwoje. Co prawda, przy stole nie widzimy partnerki, ale mężczyzna pozdrawia ukochaną z opisu. Po tym poście w sieci gruchnęła informacja o nowym romansie Maćka. Internauci zaczęli spekulować, kim może być tajemnicza wybranka mężczyzny. Podobno jest nią również uczestniczka którejś z poprzednich edycji.

Internetowi detektywi już jakiś czas temu rozpracowali związek Laury i Karola. Czy mają rację również w kwestii Maćka i jego nową dziewczyną jest była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? 

Więcej o: