Nowe zdjęcie księcia George'a i księżniczki Charlotte. Chłopiec sięga już niemal do ramienia ojca!

W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia księcia Williama ze starszymi dziećmi. Książę George i księżniczka Charlotte wzięli udział w oficjalnym otwarciu biegów w Sandringham.

Książę William w wyjątkowy sposób spędził Dzień Ojca (w Wielkiej Brytanii i USA święto to obchodzone jest 20 czerwca) ze swoimi starszymi pociechami. Przyszły monarcha zabrał siedmioletniego księcia George'a i sześcioletnią księżniczkę Charlotte, do Sandringham w hrabstwie Norfolk, aby otworzyły z nim półmaraton zorganizowany z okazji Dnia Ojca. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Książę William, księżna KateKsiężna Kate i książę William podarowali dzieciom wymarzony prezent

Książę George i księżniczka Charlotte skradli show

Książę George i księżniczka Charlotte już od jakiegoś czasu nie pojawiali się na oficjalnych wyjściach czy eventach u boku księcia Williama i księżnej Kate. Dzieci pozostawały w domu ze względu na pandemię COVID-19. Teraz jednak książę William zabrał syna i córkę, by pomogli mu otworzyć półmaraton (na wydarzeniu zabrakło księżnej Kate i najmłodszego syna pary - trzyletniego księcia Louisa). George i Charlotte mieli nawet możliwość zabrać głos - dumny ojciec oddał im mikrofon i razem z nimi odliczali do rozpoczęcia wyścigu. Widać, że dzieciaki nie odczuwały tremy i doskonale się bawiły. 

 

Książę Geogre był ubrany podobnie jak książę William, z tą różnicą, że chłopiec pojawił się na wydarzeniu w krótkich chinosach. Siedmiolatek miał na sobie też niebieską koszulę w kratkę i ciemne sportowe buty. Księżniczka Charlotte również doskonale prezentowała się w podobnej stylizacji. Sześciolatka miała na sobie dżinsowe szorty, jasnoróżowe buty Nike oraz jasnoróżowy sweterek od Ralpha Laurena. 

 

Księżniczka Charlotte, książę George, książę Louis, książe William, królowa ElżbietaDzieci księżnej Kate i księcia Williama poszły w ślady królowej Elżbiety II

Po zakończeniu wydarzenia fotografowi udało się uchwycić uroczy moment, kiedy książę William czule trzymał rękę swojego najstarszego syna. 

 

Dzięki tym najnowszym kadrom widać, jak bardzo książę George i księżniczka się zmienili i jak szybko rosną. Zwłaszcza siedmiolatek dogania wzrostem ojca.

Więcej o: