Jarosław Kret jest szczęśliwie zakochany. Planuje ślub? Odpowiedź krótka, ale wymowna

Jarosław Kret jest szczęsliwie zakochany, a jego wybranką jest Karina Zuchora, którą dobrze znają fani programu "MasterChef". Pogodynek po raz pierwszy tak szczerze opowiedział o ich związku.

Jarosław Kret od dłuższego czasu jest w związku z finalistką "MasterChefa", Kariną Zuchorą. Ich relacja trwa już od ponad pół roku, jednak dopiero od niedawna prezenter mówi o niej publicznie. Jego ostatnie słowa potwierdzają, że związek tych dwojga staje się coraz bardziej poważny.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?! Enigmatycznie tłumaczy, co się stało

Jarosław Kret jest szczęśliwie zakochany. Planuje ślub? 

Jarosław Kret opowiedział o związku z Kariną Zuchorą na łamach "Twojego Imperium". Pogodynek wyznał, że aktualne są parą na odległość, ponieważ jego ukochana pracuje w jednym z luksusowych hoteli w Trójmieście.

Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że okresowe rozstania są sprawdzianem uczuć. Bywa, że trzeba wyjechać do ciekawej pracy - czasem na kilka miesięcy, a czasem nawet na kilka lat - żeby móc dalej realizować swoje pasje. Życie to nie tylko zwykła, domowa codzienność. To także możliwość ciągłego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań - wyznał Kret. I dodał: Jeśli obie strony wspierają się w realizowaniu swoich aktywności i pasji, to jest to jak najbardziej coś, co buduje związek. Choćby na jakiś czas musiał on pozostać związkiem na odległość.

Jarosław Kret bardzo strzeże swojego życia prywatnego, a tym bardziej rzadko mówi o miłości. Do tej pory na pytania o związek z Zuchową odpowiadał krótko i zwięźle. Jak się okazuje, unikanie rozgłosu może być dla nich kluczem do sukcesu.

Im mniej nas wszędzie, tym więcej nas dla siebie samych. Zachowujemy nas dla siebie - powiedział.

Prezenter pogody został także zapytany, czy zamierza wziąć ślub. Odpowiedź - choć krótka - to jest dość wymowna.

Nigdy nie mów nigdy - powiedział Jarosław Kret.

Przypomnijmy, że Karina Zuchora była uczestniczką trzeciej edycji programu "MasterChef". Kobieta dotarła do finału, ale nie udało jej się wygrać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.