Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pozują z dziećmi. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo są bardziej podobne

Kasia Cichopek opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z rodziną. Jej córka, Helena, zaliczyła właśnie sceniczny debiut, na fotografii pojawia się również Adam. Do którego z rodziców podobne są pociechy?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wychowują wspólnie dwoje dzieci. Helenka i Adam są prawdziwą dumą rodziców. Dwunastoletni chłopak trenuje grę w piłkę nożną, zaś dziewczynka ma artystyczne zacięcie. Siedmiolatka ćwiczy gimnastykę, a ostatnio zadebiutowała w przedstawieniu teatralnym. To właśnie po tym wydarzeniu rodzina Hakielów zapozowała do wspólnego zdjęcia.

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi pozują do zdjęcia

Na zdjęciu spod teatru Roma, gdzie Helenka zaliczyła swój sceniczny debiut, możemy dostrzec twarze dzieci Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Szczęśliwa mama nie ukrywa, że Adam i Helena są jej największą chlubą. Z opisu, którym opatrzyła fotografię, wręcz wylewa się wzruszenie i duma.

 
Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna, pokaz gimnastyczny córki a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach @teatrmuzycznyroma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!

Do kogo podobne są dzieci Marcina Hakiela i Kasi Cichopek?

Komentujący pogratulowali Helence scenicznego debiuty, pod postem pojawiły się również spekulacje na temat podobieństwa dzieci do rodziców. Obserwatorzy najwidoczniej jednak nie mogą się zdecydować po kim dzieci odziedziczyły urodę.

Nie widać całej buźki, ale córeczka to chyba cała mama. Oczka śliczne jak mamusi.
Dzieci bardziej chyba w tatę się wdały.
Córeczka to mała Kasia, te oczka!
Te dzieci to wypisz, wymaluj matka!

Jak uważacie, do kogo bardziej podobne są dzieciaki?

Więcej o: