Lara Gessler karmi córkę piersią w restauracji. Naturalne ujęcie urzekło internautów. "Piękno bije po oczach"

Lara Gessler z rodziną wypoczywa w Barcelonie i na Instagramie chętnie publikuje urocze zdjęcia z córką. Tym razem pokazała intymną fotografię zrobioną przez męża, na której widać, jak karmi córkę piersią.

Lara Gessler wyleciała z rodziną do Hiszpanii, gdzie czuje się jak w domu. Jej córka Nena ma już osiem miesięcy i jest gwiazdą Instagrama mamy. Szczęśliwa gwiazda pokazała urocze zdjęcie, na którym karmi córkę piersią. Fani nie ukrywali zachwytów w komentarzach. 

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Margaret oraz Karolina i AniaAnia i Karolina występowały w TVP. Dziś są po ślubie i mają córkę. "Zerwałam zaręczyny"

Lara Gessler karmi córkę piersią w restauracji. Naturalne ujęcie urzekło internautów. "Piękno bije po oczach"

Lara Gessler i Piotr Szeląg osiem miesięcy temu zostali rodzicami. Córka Magdy Gessler spełnia się w macierzyństwie, co widać, przeglądając jej social mediach. Mała Nena została gwiazdą instagramowego profilu popularnej mamy, a najnowsze zdjęcie pokazuje, jak spędzają czas w słonecznej Hiszpanii. Lara została przyłapana w naturalnej sytuacji podczas karmienia córki piersią. To nie pierwsze tego typu zdjęcie na jej Instagramie. Celebrytka już wcześniej publikowała intymne kadry, gdy jej córka była znacznie młodsza. 

Rodzinne śniadanie oczami taty - napisała. 
 

Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy od fanów, którzy nie ukrywali, że zdjęcie Lary bardzo ich rozczuliło. Zauważyli, że z opublikowanej fotki bije spokój i miłość, które reprezentują relację pomiędzy matką i córką. 

Piękno bije po oczach.
Nie lubię zdjęć karmiących pań, ale to zdjęcie jest piękne! Delikatne, subtelne i naturalne. Piotr świetnie łapie obiektywem chwile.
Najpiękniejszy widok, najpiękniejsza relacja matka - dziecko każdej mamy - czytamy. 

Danuta Holecka w barwach narodowych - wróciła po długiej nieobecności do TVPHolecka wróciła do pracy i poprowadziła "Wiadomości". Widzowie komentują jej stylizację

Lara chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie, a jej profil podgląda 225. tysięcy użytkowników. Widać, że Nena rośnie jak na drożdżach, ku uciesze fanów, którzy nie ukrywają, że są zachwyceni rodzinnym fotografiami influencerki. 

Więcej o: