Ania i Karolina występowały w TVP. Dziś są po ślubie i mają córkę. "Narzeczony to niewypał. Zerwałam zaręczyny"

Kilka lat temu Karolina i Ania wzięły udział w programie TVP "Hit Hit Hurra!" i zakochały się w sobie. Dziewczyny prowadzące konto Rainbowfamily przejęły InstaStories Margaret i opowiedziały swoją historię.

19 czerwca w Warszawie odbyła się Parada Równości. Na wsparcie równości i tolerancji zdecydowała się m.in. Margaret - artystka nie tylko pojawiła się na wydarzeniu, ale nie tylko.

Zobacz wideo Margaret o hejcie po koncercie "Artyści przeciw nienawiści": Chodzę do psychologa, ale nastolatkowie i tak mają ciężej

Doda, Małgorzata RozenekPodobne stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Dody

Ania i Karolina występowały w TVP. Dziś są po ślubie i mają córkę. Przejęły Instagram Margaret

Dziewczyny prowadzące konto Rainbowfamily przejęły InstaStories Margaret i opowiedziały historię swojej relacji. Dawno temu Karolina i Ania wzięły udział w programie TVP "Hit Hit Hurra!". Poznały się i zakochały w sobie. Jak zdradziła pierwsza z nich, połączył ich koncert, na który wspólnie się wybrały. 

Zobacz też: Kayah, Maffashion, Magda Cielecka i inni. Tłum gwiazd na Paradzie Równości w Warszawie. "To piękny dzień"

Nasza historia w ogóle zaczęła się od tego, że pojechałyśmy razem, ale osobno, do Mielca. (...) Później jeździłyśmy co dwa tygodnie do Warszawy na nagrania programu "Hit hit hurra!", więc przez te dwa tygodnie bardzo się do siebie zbliżyłyśmy.

Karolina zostawiła dla Ani swojego narzeczonego. 

Kiedy wróciłam z tych wszystkich koncertów, wyjazdów do domu, spotkałam się ze swoim narzeczonym i wiedziałam, że to nie jest to. To było tak niesamowite uczucie, że to z nią chce spędzić resztę życia. Tak się spotykałyśmy i udawałyśmy, że jesteśmy przyjaciółkami […]. Każda z nas wiedziała, że kocha tą drugą, ale cały czas trwałyśmy w tej przyjaźni, bo bałyśmy się reakcji drugiej strony. Jak doszłam do wniosku, że ten narzeczony to jest w ogóle niewypał, to zerwałam zaręczyny i stwierdziłam, że pobędę sama przez jakiś czas - opowiadała Karolina.
 

Ania odparła, że dopiero po ponad roku wyjawiły sobie prawdę o tym, co do siebie czują. 

Po prawie roku wyjawiłyśmy sobie prawdę o tym, co do siebie czujemy. Nasza relacja nie uległa dużej zmianie, bo od samego początku dobrze się dogadywałyśmy, przyjaźniłyśmy, więc dałyśmy sobie czas na to, żeby to się rozwinęło.
 

Obecnie panie są po ślubie i wychowują wspólnie córkę, Blankę.

Jesteśmy już po ślubie. Właściwie po dwóch ślubach. Mamy półtoraroczną córkę i tak sobie żyjemy w Polsce dalej jako tęczowa rodzina. Nasze rodziny nas akceptują i nie mają problemu z tym, że jesteśmy razem, że obie jesteśmy mamami, że wychowujemy razem Blankę, dlatego też bardzo ważne jest to, żebyśmy w końcu mogłybyśmy mieć pełne prawa. Chodzi mi o to, że ja dla Blanki jestem obcą osobą, a wychowuje ją od zawsze, więc to nas mierzi w naszym kraju.
 

Julia KamińskaJulia Kamińska została zaatakowana za udział w Paradzie Równości

Cieszymy się, że tak otwarcie opowiedziały o swojej sytuacji rodzinnej, która powinna być normalnością w naszym kraju. Życzymy im dużo szczęścia! 

Więcej o: