Córka Paula Walkera brylowała na premierze "Szybkich i wściekłych". To już dorosła kobieta. Jest podobna do ojca?

Pamiętamy ją jako małą dziewczynkę, która była oczkiem w głowie popularnego dzięki "Szybkim i wściekłym" ojca. Teraz córka Paula Walkera ma już 22 lata i zadała szyku na premierze w Los Angeles.

Paul Walker zmarł tragicznie w 2013 roku, ale producenci "Szybkich i wściekłych" nie zapominają o jego wkładzie w realizację serii filmów akcji o pędzących samochodach. Uczcili pamięć współpracującego z nimi aktora, zapraszając na premierę dziewiątej części sagi jego dorosłą już córkę, Meadow. Dwudziestodwulatka zadała szyku, prezentując się w czarnej kreacji z domu mody Yves Saint Laurent. 

Zobacz wideo Producenci "Szybkich i wściekłych" nie zwalniają tempa. Jest zwiastun 9. części filmu!

Córka Paula Walkera na premierze "Szybkich i wściekłych 9"

18 czerwca odbyła się premiera dziewiątej części "Szybkich i wściekłych", na której oprócz gwiazd grających w "F9" (tak brzmi oryginalny tytuł filmu) pojawiła się również córka zmarłego Paula Walkera. Meadow na tę okazję wybrała dość prostą, czarną kreację, która jednak rzucała się w oczy dzięki ekstrawaganckim dodatkom - cekinowym wykończeniom, wycięciom po obu stronach talii i ozdobną, białą kokardą. Elegancko? 

Meadow Walker na premierze 'Szybkich i wściekłych 9'Meadow Walker na premierze 'Szybkich i wściekłych 9' East News

Vin Diesel i Paul Walker.Jak wyglądały ostatnie miesiące życia Paula Walkera? Aktor chciał odejść z Hollywood

To nie pierwszy bezpośredni kontakt Meadow z mediami. Młoda kobieta rozwija swoją karierę w show-biznesie jako modelka, a niedawno podpisała kontrakt z prestiżową marką odzieżową Proenza Schouler, czym pochwaliła się na Instagramie. Została twarzą jesiennej kolekcji. 

Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie" - napisała Meadow na Instagramie, podpisując zdjęcie z kampanii. Dziękuję za zaufanie, że podzielę się tą piękną kolekcją ze światem. Dziękuję mojej modowej rodzinie za prowadzenie mnie na każdym kroku - napisała córka Walkera. 

Uważacie, że Meadow jest podobna do swojego ojca? Życzymy jej sukcesów w modowej branży. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa topless na fotografii

Więcej o: