Agnieszka Włodarczyk prezentuje ciążowy brzuch i rozmyśla. "Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka"

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Jak sama przyznaje, to co mówi, może być dla wielu kontrowersyjne i niezrozumiałe.

Agnieszka Włodarczyk już wczesnym latem po raz pierwszy w życiu zostanie mamą. Aktorka i Robert Karaś nowiną o ciąży podzielili się na początku bieżącego roku. Do rozwiązania zostało już niewiele czasu, jednak nie przeszkadza jej to w aktywnościach na Instagramie. Właśnie podzieliła się kolejnymi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Te słowa mogą wzbudzić skrajne emocje.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie: Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym prezentuje swój obszerny, ciążowy brzuch. Przy okazji przyszła mama przyznała, że nigdy wcześniej nie chciała mieć dziecka. Co więcej, nigdy nie zachwycała się dziećmi znajomych, jak to inni mają w zwyczaju.

Może to odrobinę kontrowersyjne (chociaż nie wiem dlaczego), ale ja tak naprawdę nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka. Wszelkie zrywy czy pomysły, żeby je mieć, wynikały raczej z oczekiwań innych wobec mnie. To zresztą najgorsze, co można zrobić pod presją. Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich „zawartością", nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy, a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo... - czytamy we wpisie aktorki.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk wróciła ze szpitala do domu. Wiadomo, jak się czuje

Co więcej, Agnieszka Włodarczyk w przeszłości zastanawiała się, czy kiedykolwiek będzie miała instynkt macierzyński. Jak się okazuje, w jej przypadku ten przyszedł nieco później.

(...) Zastanawiałam się nawet czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński. I dopiero teraz w wieku 40 lat wiem, że go mam. Potrzebowałam do tego dojrzałości, odpowiedniego partnera, opieki z Jego strony, poczucia bezpieczeństwa- po prostu miłości. Dlaczego o tym piszę? Bo życie mi pokazało, że nie warto ulegać żadnej presji otoczenia, dziadków, babć, partnerów czy wieku - podsumowała aktorka.
 

Agnieszka Włodarczyk zostanie mamą już lada dzień. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć spokoju i dużo zdrowia.

Agnieszka Włodarczyk wylądowała w szpitalu. Jak się czuje?Włodarczyk wylądowała w szpitalu, ale nie urodziła. "Musimy panią zostawić na parę dni"

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zabrała synów na Paradę Równości. W komentarzach zawrzało. "Z tym maluszkiem w taki upał?!"

Więcej o: