Hanna Zborowska nadal przeżywa rozwód. "To jest bardzo przykre i bardzo cały czas mnie to boli". Opowiedziała też o nowym partnerze

Hanna Zborowska udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedziała o rozwodzie i życiu u boku nowego partnera. Nie ukrywa, że rozstanie po 14 latach małżeństwa, nadal ją boli.

Hanna Zborowska jest starszą siostrą Zofii Zborowskiej, jednak nie jest aż tak popularna jak aktorka. Mimo to robi się o niej coraz głośniej w Polsce, w której na co dzień nie mieszka. Hanna  Zborowska kilkanaście lat temu wyjechała do Brazylii, gdzie założyła rodzinę. Na początku tego roku zdradziła, że rozwodzi się z ojcem jej dwóch córek. W nowym wywiadzie zdradziła, że nadal boli ją rozstanie.

Hanna ZborowskaHanna Zborowska na romantycznym zdjęciu z nowym ukochanym

Zobacz wideo Hanna Zborowska narzeka na liczne wywiady

Hanna Zborowska o rozwodzie i nowym partnerze

Hanna Zborowska studiowała prawo na Uniwersytecie w Salamance i to właśnie tam, 15 lat temu, poznała przyszłego męża, Daniela Nevesa. Następnie wylecieli do Brazylii, gdzie Hanna zaczęła pracę w rodzinnej firmie z branży nieruchomości. W 2007 roku para pobrała się, a z czasem ich rodzina powiększyła się o dwie córki. 

W Polsce o siostrze Zofii Zborowskiej zrobiło się głośniej, kiedy została prowadzącą programów podróżniczych na kanale Travel Channel, należącego do TVN-u. Szybko okazało się, że wiele osób zaczęło interesować się także jej życiem prywatnym. Zborowska często pokazywała swoje życie w mediach społecznościowych - mogliśmy oglądać jej męża i córki. Kiedy partner przestał pojawiać się na relacjach zrodziły się spekulacje, że się rozstali. Zborowska jednak zaprzeczała, aż na początku 2021 roku wyznała, że rozwodzi się z mężem. Jak się teraz czuje?

Tak naprawdę cały zeszły rok był dla mnie bardzo trudny. Po pierwsze, po 14 latach małżeństwa podjęliśmy decyzję, że koniec, że [mąż - przyp. red.] się wyprowadzi. Trzy lata chodziliśmy na terapię, staraliśmy się, ale w pewnym momencie uznaliśmy, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Z kochanków staliśmy się przyjaciółmi. W momencie, kiedy kończy się miłość, to tak naprawdę nie ma sensu się męczyć. To jest bardzo przykre i bardzo cały czas mnie to boli. Kiedy nie ma wyjścia, trzeba podjąć męską decyzję - powiedziała w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Po kilku miesiącach od rozstania pochwaliła się nowym partnerem. Teraz powiedziała nieco o mężczyźnie.

Marcelo poznałam w połowie listopada. Zaczął ze mną rozmawiać i od razu powiedział, że chciałby zaprosić mnie na kolację. Jest ode mnie o 10 lat starszy, jest adwokatem, oprócz tego ma kilka małych biznesów. To bardzo inteligentny, ciepły facet i świetnie tańczy. Tym mnie ujął, bo nikt ze mną nigdy nie tańczył - powiedziała. 

Jak przyznała na koniec, widocznie los chciał, aby właśnie tak potoczyło się jej życie.

Maria Winiarska, Wiktor ZborowskiWiktor Zborowski i Maria Winiarska świętują "bolesną" 45. rocznicę ślubu

Więcej o: