Kim wyjawiła, co było powodem rozpadu jej małżeństwa z Kanye. "Nie chciałabym, aby ktoś myślał, że nie dałam z siebie wszystkiego"

Kim Kardashian długo nie zabierała głosu na temat rozwodu z Kanye Westem. W specjalnym odcinku reality show "Z kamerą u Kardashianów" wyjawiła, co spowodowało, że postanonwili się rozstać.

Reality show "Z kamerą u Kardashianów" dobiegło końca. Doczekało się 20 sezonów i cały klan Kardashian-Jenner postanowił, że czas zakończyć nagrywanie. Siostry spotkały się w specjalnym odcinku "KUWTK. Reunion" i odpowiadały na trudne pytania na temat ich życia prywatnego. Kim Kardashian w końcu zabrała głos i powiedziała, przez co rozpadło się jej małżeństwo z Kanye Westem

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty

Kim Kardashian mówi o małżeństwie z Kanye Westem 

Kilka tygodni temu media obiegła sensacyjna wiadomość na temat rozpadu małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa. Kim postanowiła dla dobra dzieci odciąć się od rapera. W rozmowie z prowadzącym reunion - Andy Cohenem odpowiedziała na jego pytanie - co było powodem rozstania. Przyznała, że zabrakło nici porozumienia i pojawiły się między nimi różnice nie do pogodzenia. 

Szczerze, nie sądzę, żebym powiedziała to w telewizji, ale to nie była jedna konkretna rzecz, która wydarzyła się po obu stronach. Myślę, że to tylko różnica opinii na temat kilku rzeczy, która doprowadziła do tej decyzji i w żaden sposób nie chciałabym, aby ktoś myślał, że nie dałam z siebie wszystkiego albo naprawdę nie próbowałam ratować małżeństwa. Mamy czworo dzieci - powiedziała Kim. 
 

Kim przyznała, że jej sześcioletnie małżeństwo było pełne miłości. 

Moje małżeństwo z Kanye było prawdziwe i pełne miłości, a dla mnie było to jak moje pierwsze prawdziwe małżeństwo - dodała. 

Kardashianka wyznała, że mimo rozstania bardzo szanuje Kanye Westa. Podkreśliła, że przez długi czas był jej przyjacielem i na zawsze pozostanie rodziną:

Na zawsze będę największą fanką Kanye. On jest ojcem moich dzieci, Kanye zawsze będzie rodziną - przyznała celebrytka. 

Na zakończenie Kimmy dodała, że bardzo ceni sobie prywatność i rozważa, czy nie związać się z osobą, która nie obraca się w środowisku celebrytów. 

Plotkuje się, że raper już spotyka się z modelką, Iriną Shayk. Myślicie, że Kim w przyszłości będzie chętnie dzieliła się nowym związkiem? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.