Córka Michaela Jacksona opowiedziała o śmierci ojca, relacjach z rodziną i traumie od paparazzich. "Mam omamy słuchowe"

Paris Jackson udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o traumach, z którymi zmaga się od dzieciństwa. Córka Michaela Jacksona cierpi na PTSD - zespół stresu pourazowego.

Córka Michaela Jacksona, Paris Jackson, nie miała łatwego dzieciństwa. Niemal od swoich narodzin była pod stałą obserwacją paparazzich, wychowywała się bez matki, a kiedy miała zaledwie 11 lat, straciła ojca. Jackson udzieliła wywiadu Willow Smith, podczas którego opowiedziała o traumach, zmaganiach z przeszłością i relacjach z rodziną Jacksonów.

Zobacz wideo Madonna świętuje 62. urodziny na Jamajce

Paris Jackson o relacji z rodziną ojca i traumie

Paris wyznała, że cierpi na zespół stresu pourazowego (PTSD), który objawia się poprzez omamy dźwiękowe. Słyszy dźwięki, które przypominają błysk fleszy paparazzi. 

Doświadczam czasem halucynacji dźwiękowych. Słyszę dźwięk, który przypomina szelest torebek na śmieci. To od paparazzi, standardowe PTSD.

Jackson została zapytana o to, jak przeżyła śmierć ojca. Wyznała, że była zbyt młoda, aby dobrze zrozumieć sytuację. 

Nie wiem, to się po prostu stało. Byłam młoda i nieświadoma tego, co się wydarzyła. Naprawdę nie rozumiałam, co się dzieje.
 

Paris przyznała także, że rodzina Jacksonów jest dosyć konserwatywna. Mimo tego akceptuje i szanuje ich poglądy. 

Moja rodzina jest bardzo religijna i niektóre tematy, takie jak homoseksualizm, są traktowane jak tabu, nie lubią o nich mówić. (...) Dojrzałam jednak do tego, że szanuję ich za tę postawę. Szanuję ich wiarę, szanuję ich religię. Kocham ich.

Jackson została także zapytana o relacje ze swoją biologiczną matką - Debbie Rowe. Przypominamy, że odnowiła z nią relacje, jako 15-letnia dziewczyna. 

Poznaję ją i uświadamiam sobie, jak bardzo jesteśmy do siebie podobne. Wystarczy wspomnieć, jaką muzykę lubi - jest to country i folk, więc wysyłam jej te utwory, nad którymi aktualnie pracuję. Stała się moją przyjaciółką. Jest bardzo spokojna, co w niej kocham.

Paris Jackson w kwietniu skończyła 23 lata. W ubiegłym roku ukazała się jej debiutancka płyta - "Wilted".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.