Kto poprowadzi Babilon MMA? Znana uczestniczka "MasterChefa". Ma tyle energii, że sama mogłaby zawalczyć

Monika Goździalska gospodynią Babilon MMA. Pamiętacie ją z tvn-owskiego programu? Przeszła sporą metamorfozę.

Monika Goździalska dała się poznać szerszej publiczności w 2012 roku, kiedy zdecydowała się na udział w pierwszej edycji "Masterchefa". Choć odpadła jako pierwsza, działa w mediach do dziś. Na co dzień pracuje jako dziennikarka Superstacji, a teraz będzie konferansjerką.

Zobacz wideo "Spojrzałem na twarz Jurasa i mówię: Boże, jaka to była ostra jatka" [Kulisy walki]

Kto poprowadzi Babilon MMA? Znana uczestniczka "MasterChefa". Ma tyle energii, że sama mogłaby zawalczyć

Monika Goździalska słynie z dużego poczucia humoru, dystansu do siebie i show-biznesu, bardzo aktywnie prowadzi social media i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. 25 czerwca w Hotelu Mazurkas zadebiutuje jako współprowadząca galę Babilon MMA 23 u boku Krzysztofa Skrzypka.

Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do ekipy! Sama uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. MMA jest sportem, który bardzo szybko się rozwija, jest coraz więcej kibiców boksu. To emocje na najwyższym poziomie dla wszystkich! – mówi podekscytowana Goździalska.

Warto dodać, że prywatnie Monika jest szczęśliwą żoną i matką, miłośniczką fitnessu i zdrowego stylu życia. Krótko mówiąc, kobieta, która inspiruje, ale również szokuje, przede wszystkim swoimi szczerymi do bólu opiniami i wypowiedziami. Zawsze tryska energią, więc można rzec, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Kto wystąpi podczas wydarzeni?

W walce wieczoru Filip "Czołg" Stawowy spotka się z fińskim weteranem Tonim Valtonenem. Interesująco zapowiadają się także powrót Róży Gumiennej po pierwszej porażce w klatce oraz debiut Anity Bekus. 25 czerwca dojdzie również do dwóch pojedynków zawodników z identycznymi bilansami walk - Kacper Bróździak zmierzy się z Łukaszem Siwcem w kategorii półśredniej (do 77 kg), natomiast Marcin Kalata zmierzy się z Mateuszem Łazowskim w kategorii ciężkiej - czytamy w komunikacie prasowym.

Transmisja gali Babilon MMA 23 na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji Ipla.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.