Maria Sadowska zdradziła, jak Doda radzi sobie z rozwodem. "Ona dobrze wie, że jestem z nią"

Maria Sadowska zaprzyjaźniła się z Dodą podczas współpracy na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego Rabczewska jest producentką. Reżyserka wyjawiła, jak Doda radzi sobie z całą sytuacją związaną z rozwodem.

Doda zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Na Instagramie wydała oświadczenie, w którym przyznała - że jej związek z Emilem Stępniem zakończył się. Artystka wniosła pozew o rozwód, a w mediach pojawiają się nowe szczegóły na temat ich rozłamu. Maria Sadowska w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jak się czuje Rabczewska. 

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą

Kult wraca do koncertowania. Kazik czuje się coraz lepiej. Kult wraca do koncertowania. Kazik czuje się coraz lepiej. "Jesteśmy gotowi"

Maria Sadowska o rozwodzie Dody i Emila Stępnia 

Doda z Emilem była związana nie tylko prywatnie, ale również zawodowo. Prowadziła z mężem spółkę, o której pojawiały się publikacje na temat rzekomych podejrzeń o oszustwa finansowe. Artystka przyznała, że nie ma wiedzy na ten temat. Jako producent kreatywny nie zajmowała się finansami. Dodała, że na ten moment najważniejszy jest dla niej sukces filmu "Dziewczyny z Dubaju", przy którym współpracowała z Marią Sadowską. Reżyserka w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jak Rabczewska radzi sobie z rozwodem. Wyznała, że rzuciła się w wir pracy, nie myśli o życiu prywatnym i wcale nie roni łez z tego powodu. 

Doda rzuciła się teraz w wir pracy. Trzeba walczyć, nie poddawać się. Wiadomo, koniec każdej miłości to jest smutna rzecz, ale z drugiej strony to zawsze początek - powiedziała reżyserka w wywiadzie. 

Maria podkreśliła również, że Rabczewska zawsze może na nią liczyć i wspiera ją w tym trudnym czasie. 

Ona dobrze wie, że jestem z nią i staram się, jak mogę, żeby teraz nie czuła się samotna - dodała. 

Edward Miszczak na premierze spektaklu 'Savannah Bay'Edward Miszczak na salonach. Pojawił się na premierze sztuki, w której wystąpiła Anna Cieślak

Plotki na temat rozpadu związku Dody i Emila Stępnia pojawiały się w sieci od dłuższego czasu. Internauci zauważyli, że coś dzieje się miedzy tą dwójką, gdy piosenkarka przestała publikować fotki z mężem. Wyleciała na dłuższe wakacje, podczas których spędziła walentynki i urodziny bez ukochanego. Przypuszczenia fanów okazały się prawdziwe, a Doda poinformowała, że jej pięcioletni związek dobiegł końca.

Premiera "Dziewczyn z Dubaju" zapowiedziana jest na listopad. 

Więcej o: