Księżna Kate na najnowszym nagraniu wygląda pięknie. A jej naszyjnik? Biżuteria ma ukryte znaczenie

Na Instagramowym profilu księcia i księżnej Cambridge pojawiło się nowe nagranie, w związku z fundacyjną działalnością Kate. Księżna założyła na tę okazję naszyjnik z wygrawerowanymi inicjałami. Co oznaczają te skróty?

Księżna Kate ogłosiła powstanie Królewskiej Fundacji Centrum Wczesnego Dzieciństwa. Chce zwrócić tym samym uwagę na problemy wczesnego okresu życia, której to problematyce poświęca się zdecydowanie za mało uwagi w przestrzeni publicznej. Na tę okazję założyła naszyjnik, który ma dla niej szczególne znaczenie.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Co symbolizuje medalion, który nosi księżna Kate?

Księżna Kate pojawiała się już w tej personalizowanej biżuterii nie raz. Skromny i minimalistyczny naszyjnik ma dla niej szczególne znaczenie. Na medaliku wygrawerowane zostały inicjały trójki jej dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Księżna nosi tę biżuterię zawsze kiedy jej pociech nie ma w pobliżu.

 

Naszyjnik Kate jest zrobiony z 9-karatowego złota powstałego z recyklingu. Biżuteria od luksusowej projektantki Danielli Draper warta jest 1020 funtów, ale symboliczne znaczenie medalionu jest dla księżnej bezcenne.

Gold Diamond Midnight Moon NecklaceGold Diamond Midnight Moon Necklace https://danielladraper.com/gold-diamond-midnight-moon-necklace

Księżna Kate nosi biżuterie z sieciówek

Biżuteria, którą prezentuje na sobie podczas oficjalnych wystąpień księżna Kate jest niemal zawsze szeroko komentowana. Podobno żona Williama jako jedyna z królewskiej rodziny ma dostęp do biżuteryjnego skarbca Elżbiety II. Pierścionek zaręczynowy, którym przed laty oświadczył się William, również ma niebagatelną historię - ten sam sygnet z szafirem podarował Dianie Spencer książę Karol.

Prócz drogocennej i historycznej biżuterii, Kate z chęcią zakłada również sieciówkowe błyskotki. Księżna często pojawia się na wystąpieniach w kolczykach ze znanych sklepów, których wartość nie przekracza trzydziestu złotych.

Jak oceniacie biżuteryjne elementy stylizacji księżnej Kate?

Więcej o: