Kult wraca do koncertowania. Kazik czuje się coraz lepiej. "Jesteśmy gotowi"

Kazik Staszewski wraca do sił i czuje się znacznie lepiej. W związku z tym Kult wraca na scenę.

Dobre informacje dla fanów zespołu Kult. Kapela poinformowała, że najbliższy zaplanowany koncert jednak się odbędzie. Jak się czuje Kazik Staszewski?

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Kult wraca do koncertowania. Kazik czuje się coraz lepiej. "Jesteśmy gotowi"

O powrocie na scenę Kult poinformował w czwartek przed południem za pośrednictwem Facebooka.

Z radością informujemy, że zapadła decyzja - jutro ruszamy do Poznania! Jesteśmy gotowi. A zatem do zobaczenia jutro o g. 20.00 na Lotnisku Poznań-Ławica - czytamy na Facebooku.

Zobacz to: Jurek Owsiak zorganizuje festiwal tylko dla zaszczepionych. Odpowiada Kultowi: Chcemy dać namiastkę normalności

Nagły zwrot wydarzeń cieszy fanów zespołu, którzy przez ostatnie dni trzymali kciuki za Kazika Staszewskiego. W środę poinformowano bowiem, że frontman kapeli ma problemy ze zdrowiem i został podłączony do specjalnej aparatury pomagającej w oddychaniu. Dzień wcześniej muzyk trafił do szpitala, w związku z czym dwa koncerty w Łodzi zostały odwołane.

W sieci natychmiast pojawiły się spekulacje, że Staszewski może zmagać się z koronawirusem. Menedżer muzyka jednak zdementował te informacje.

Ludzie żyją w szaleństwie, wszystko kojarzą z COVID-em, jakby nie było innych chorób i innych dolegliwości. Kazik po prostu zdarł sobie głos, to się zdarza czasami - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską.

Przypomnijmy, że pod koniec maja Kazik w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM zadeklarował, że przyjął już dwie dawki szczepionki przeciw COVID-19.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.